Başkan Büyükkılıç, 15 Temmuz Bulvarında

Başkan Büyükkılıç, 15 Temmuz bulvarında

Başkan Büyükkılıç, 15 Temmuz Bulvarında

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bürokratlarıyla birlikte gerçekleştirdiği 3,5 saatlik koordinasyon toplantısının ardından sahaya çıkarak, yatırımları yerinde inceledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yapımı devam eden 15 Temmuz Bulvarı’ndaki asfalt çalışmalarına katıldı. Bulvarın son durumuyla ilgili bilgiler alan Başkan Büyükkılıç, yoğun bir şekilde devam eden asfalt çalışmalarını takip etti. 15 Temmuz Bulvarı’ndaki çalışmaların sezonun en büyük asfalt çalışması olduğunu vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, "15 Temmuz Bulvarı'nın alt yapısı tamamlandı ve asfalt çalışmalarını hızla sürdürüyoruz. 15 Temmuz Bulvarı 4 kilometre uzunluğunda bir bulvar. Tamamen bittiğinde 18 bin ton asfalt kullanılmış olacak" dedi.
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerindeki kamulaştırma çalışmalarının tamamlandığını, buradan 15 Temmuz Bulvarı’na trompet kavşağı ile geçiş yapılacağını dile getiren Başkan Büyükkılıç, "Ardından bulvarı Hacılar, Hisarcık ve Talas'a bağlayacağız. Eylül ayında tamamlanacak olan Derevenk viyadüküyle de Malatya yoluna bağlanmış olacak" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber