31.12.2017 10:53 | Son Güncelleme:

Yılbaşı Gazinosu'nda hangi ünlüler var?

Yılbaşı Gazinosu'nda hangi ünlüler var? Yılbaşı gecesi STAR TV'de yayınlanacak olan Yılbaşı Gazinosu bomba isimleri ağırlayacak. Peki Yılbaşı Gazinosu'nda hangi ünlü isimler ekrana gelece? İşte cevabı...

STAR TV'de ekrana gelecek olan Yılbaşı Gazinosu programı, yılbaşı gecesini renklendirmeye geliyor. Birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı Yılbaşı Gazinosu'nda hangi isimler var? Yılbaşı Gazinosu bu akşam 23.00'de STAR TV'de...

YILBAŞI GAZİNOSU'NDA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER VAR?

Star'ın yılbaşı ekranında yıldızlar geçidi...Sibel Can’ın şarkılarıyla renklenecek gece Ümit Besen ve genç yorumcuların düetleriyle de çok konuşulacak. 

Yeni yılda Star’da eğlence devam ediyor. Müzik ve eğlenceyi bir arada sunacak “Star Yılbaşı Gazinosu”nda birbirinden yıldız isimler yer alacak. Deniz Seki, Ümit Besen, İrem Derici, Koray Avcı, Pamela, Buray ve Tuğçe Tayfur şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatacak.

Sibel Can’dan müzik şöleni..

Her daim muhteşem sesiyle olduğu kadar, görkemli sahne performansıyla da müzikseverleri mest eden Sibel Can’a dev programda bir orkestra eşlik edecek.

Ümit Besen ve çok konuşulacak düetler…

Kendine has yorumu ve romantik şarkılarıyla, arabesk-fantezi müziğin usta yorumcusu Ümit Besen programda Deniz Seki, İrem Derici, Koray Avcı, Pamela, Buray ve Tuğçe Tayfur ile düet yapacak. 

Deniz Seki ekranlarda ilk kez!

Uzun bir aradan sonra Deniz Seki ekranlarda ilk kez sevenleriyle buluşacak. Güzel sanatçı hem kendi şarkılarını paylaşacak hem de Ümit Besen ile düet yapacak. 

Türkiye’nin sesleri; en güzel yorumları, canlı performansları ve düetleri ile Star’ın yılbaşı ekranında yer alacak.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0