Yeni umutlarla, yepyeni bir yılı karşılamanın arefesindeyiz. Yeni yıla girerken tüm sevdiklerimizle birlikte olduğumuz keyifli bir yılbaşı sofrası vazgeçemediğimiz önceliklerimizden birisi oldu. İşte bu noktada aileniz ve dostlarınıza, Banvit’in hem sağlıklı ve güvenilir, hem de alternatifli yılbaşı lezzetleri ile şık bir yılbaşı sofrası armağan edebilirsiniz.
 
Öne çıkan lezzet trendi “hindi but ve hindi rosto”...
 
Banvit, bu yılbaşında da tüm tüketicilerine hitap eden, sofralardaki lezzet ve keyif arayışını en güzel alternatifleriyle karşılayan çok özel ürünleriyle dikkat çekiyor. 
 
Piliç etinin lezzeti ve pratikliğinden vazgeçmek istemeyenler için roaster yine ilk tercihlerden birisi. Kalabalık aileler ve yılbaşını hindisiz geçirmek istemeyenler için bütün hindi, yeni yıl sofralarının klasik, ancak her daim aranan, vazgeçilemeyen özel lezzetlerinden.
 
Eğer biz bütün hindiyi bitiremiyoruz veya fırınımıza sığdıramıyoruz ama hindiden de vazgeçmek istemiyoruz diyorsanız, size önerimiz Banvit yarım hindi. Yeni yıl sofralarında farklı bir lezzet yaklaşımı arayanlar için öne çıkan lezzet trendleri ise hindi but ve hindi rosto. 
 
Servis ve pişirme kolaylığı Banvit’te...
 
Banvit, yılbaşına özel olarak ürettiği bu lezzet alternatiflerini, sağladığı pişirme ve servis kolaylıklarıyla daha da rahat hazırlanabilir hale getiriyor. Tüketicilerin bütün hindi ve roasterları kolayca pişirmelerini sağlayacak pişirme torbası ve termometre hediyeli Banvit hindi ve roaster ürünleriyle birlikte, özenle seçilmiş altı farklı tarif bulunan bir yemek kitapçığı da hediye ediliyor.
 
Yılbaşı lezzetiniz bir tıkla eve servis…
 
Bu lezzet alternatiflerini market ve kasaplarda bulabileceğiniz gibi, Banvit’in yaklaşık 4 yıldır hizmet veren e-satış sitesi Banvitburada.com’dan da ulaşmanız mümkün. Şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’deki tüketicilerine hizmet veren Banvitburada.com yılbaşı sofraları için de hizmetinizde.
 
İster internet üzerinden, isterseniz 444 26 88 numaralı telefondan vereceğiniz piliç, hindi, kırmızı et, hazır ürünler ve şarküteri siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz teslim, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla istediğiniz adrese teslim ediliyor.