Yeni yılda zinde olmak için 10 öneriAcıbadem Etiler Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Melis Torluoğlu, ilk gün için 10 beslenme tüyosunu milliyet.com.tr okurları ile paylaştı.
Yeni yılın ilk günü parlak saçlar için önerilerYılbaşı gecesinin ardından yeni güne ve yeni yıla yenilenerek başlamaya ne dersin?
Yılbaşına özel saç modelleriEğer şimdiden nasıl bir model istediğine karar verirsen yılbaşı gecesine daha çabuk hazırlanırsın.
Saçları canlandıran püf noktalarıYeni yıl demek yeni başlangıçlar demek. Yılbaşı öncesinde yeni yıla yenilenmiş, ışıldayan saçlarla girmek istemez misin?
Yılbaşı gecesi yıldız gibi parlaYeni yıla girerken yenilenmiş ve canlı hissedebilmen için öncelikle o gece olabildiğince ışık saçman gerekir.
Yeni Yılda Tarzınızı FERRE MILANO ile tamamlayın…Ferre Milano, şıklığından ve tarzından ödün vermeyen erkekler için eksiksiz bir saat koleksiyonla karşınızda.
Yılbaşına özel kabak tatlısı!Yılbaşında kabak tatlısı yapmak adettendir. İşte kabak tatlısı yapmanın incelikleri...
Yılbaşı sofrasından sağlıklı kalkmanın 12 formülü!Yılbaşı yemeklerinin çeşitliliği ve lezzeti herkesi cezbeder. Peki sofradan kilo almadan sağlıklı bir şekilde kalmak için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?
Yeni yıla girerken dikkat edinMemorial Ataşehir Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Pınar Yetimoğlu, yeni seneye sağlıkla başlamak için beslenme önerilerinde bulundu.
Yılbaşında pişman olmayın!Uzm. Psikiyatr Dr. Sıtkı Karaca, yılbaşı akşamları bir takım etkilerle çılgınca hareketler yapan insanların daha sonra “suçluluk hissi” duyabileceklerine dikkat çekti.
Yılbaşı gecesi giyebileceğiniz en güzel ayakkabılarGecenin en şık kadını siz olmak istiyorsanız ayakkabılarınız tarzınızı belirlemeli
Yılbaşı davetinden pişman ayrılmayın!Yeni bir yıla girmek genellikle umut ve coşkuyla karşılanmaktadır. Yeni yıl akşamını evde aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte ya da dışarıda geçirecekseniz sizi daha çok yemeye ve sonraki gün de pişman olmaya sevk edecek sofralar ve yiyeceklerle karşılaşabilirsiniz.
Sen de Sorunu Sor