Leziz bir yılbaşı yemeğiİlk şubesini 1984 yılında Ankara’da açan Tadım Pizza, İstanbul, Antalya, Kırıkkale ve Bursa’da toplam 30’a yakın şubesiyle hizmet veriyor.
Türk kadını yılbaşında ne planlıyor?Yılbaşı yaklaşıyor. Yılbaşında nerede ne yapalım? Ne giyelim? Soruları sorulmaya başlandı.
Süzme yoğurt ile yılbaşı tarifleriÖzellikle leziz ve hafif mezelerin olmazsa olmazı süzme yoğurt ile neler mi yapabilirsiniz?
Yeni yıla The Marmara Taksim’de “Merhaba” deyinYeni yıla şehrin başdöndüren coşkusuyla The Marmara Taksim’de “Merhaba” deyin
The Marmara Antalya’da Yeni Yıl CoşkusuYılbaşı gecesi The Marmara Antalya’da sahne alacak Didar Çalık, geniş sahne repertuvarıyla konuklara keyifli bir gece yaşatacak.
Yılbaşı gecesine özel makyaj tüyolarıÜnlülerin Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak Oriflame’in Aralık kataloğunda kadınlara yılbaşı gecesi için çok özel tüyolar verdi.
Plastik kaplarla yılbaşı süsleri yapınKullanılmış plastik bardak ve kaplarla hazırladığınız süsleri yılbaşı dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.
ALDO ile Yeni Yıla Mutlu Adımlar!ALDO Sonbahar-Kış 2013/2014 yeni koleksiyonunda yer alan modellerile moda sever kadınların yeni yıla girerken de vazgeçilmezi olacak.
Yeni Yıl Gecesi En Şık Siz Olacaksınız!ALDO Erkek Ayakkabıları ile Yeni Yıl Gecesi En Şık Siz Olacaksınız!
Yeni yıla TEOMAN ile girmeye ne dersiniz?Çubuklu Hayal Kahvesi, 31 Aralık gecesi için çok özel bir program hazırladı.
Yılbaşı kutlama alışkanlıkları değişmiyorTürkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online pazar araştırma şirketi DORinsight’ın gerçekleştirdiği araştırmaya göre yılbaşı kutlama alışkanlıkları değişmiyor.
Yılbaşı heyecanı bu sepetlerdeDivan Pastanelerinin yılbaşı koleksiyonu, yılbaşı döneminin ışıltısına eşlik eden değerli taşlardan esinlenerek hazırlandı.
Kışın da şort giyeriz