14.09.2018 - 17:57 | Son Güncelleme: 14.09.2018-17:58 A-A+

‘Yıldızlı Geceler’ konserlerini 500 bin kişi izledi

Turkcell Yıldızlı Gecelerkonserleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde 11 gün boyunca müzikseverlerle buluştu. Volkan Konak’la başlayan, Zara konseriyle sona eren konser serisini yerinde ve fizy üzerinden izleyenlerin sayısı yaklaşık 500 bin oldu.

‘Yıldızlı Geceler’ konserlerini 500 bin kişi izledi

Her gece farklı bir sanatçının sahne aldığı 11 konserlik ‘Yıldızlı Geceler’ serisinde; Volkan Konak, Manuş Baba, Cengiz Kurtoğlu-Hakan Altun, Edis, Berkay, Serdar Ortaç, Koray Avcı, Mehmet Erdem&Rubato ve Dostları, Hakan Altun, Serkan Kaya ve Zara, toplam 339 şarkı seslendirdi.

Konsere gidemeyenler, hayranı oldukları sanatçıları Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy üzerinden izleme şansına sahip oldu. Bu sayeye 420 bin kişi, fizy üzerinden konserlerin heyecanını ve coşkusunu yaşadı. Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki yaklaşık 60 bin konsersever de eklendiğinde ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’i izleyenlerin sayısı yarım milyona yaklaştı.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.