Sinema
15.02.2017 - 10:27 | Son Güncelleme: 15.02.2017-11:26

Yılmaz Erdoğan´ın yeni filmi ´Tatlım Tatlım´ın fragmanı yayınlandı

Yılmaz Erdoğan´ın yazıp yönettiğini ´Tatlım Tatlım´ filminin beklenen fragmanı yayınlandı. Usta isimler Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ yıllar önce tiyatro sahnelerinde birlikte oynadıkları ´Haybeden Gerçeküstü Aşk´ın sinema salonlarına taşınan ´Tatlım Tatlım´ filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu…

Sitene Ekle

Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu?

Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ´ın birlikte yer aldığı, modern bir ilişkinin dinamiklerini mizahi yönden ele alan tiyatro oyunu sinema salonlarında bir çiftin yerini dört çifte bıraktığı sinema uyarlamasında, aynı partide tanışan dört farklı çiftin aşkı her yönüyle anlatılıyor.

´Tatlım Tatlım´ filminin yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan yaparken senaryo da kendisine ait.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin gibi isimler rol alıyor.

´Tatlım Tatlım´ filmi 17 Mart´ta sinemaseverlerle buluşacak.

İşte ´Tatlım Tatlım´ filminin beklenen fragmanı…

 


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX