09.09.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 09.09.2017-2:30 A-A+

YILMAZ VE GÜVEN’DEN MÜZİK ŞOV!"Bodrum’u dilinden düşürmüyorsun” diyeceksiniz de ben ciddi ciddi Bodrum’a yerleşmeyi düşünüyorum bu aralar. İstanbul’dayım ama kalbim komple orada kaldı! Hele de sezon bitip tatilciler dönünce, tam bir cennet oluyor. Geçenlerde çok sevdiğim ‘Yol Project’ grubunu dinlemek için Bodrum merkezdeki Mandalin’e gittim.
Bayılıyorum oraya.

Şu kadar söyleyeyim Yol Project’i dinlemeyen çok şey kaçırır. Aklınıza gelebilecek her tarzdaki yerli yabancı şarkıyı en güzel şekilde söylüyor, muazzam bir müzik yapıyorlar. ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını söylerken sahne arkasındaki dev ekranda Atatürk fotoğrafları çıktı ve şarkıyı Ata’mıza dönerek söylediler ya, onlara olan
sevgim kat kat arttı.

Doymak imkansız!

Yol Project’i dinleyenler arasında Cem Yılmaz ve Ozan Güven de vardı. Sahneye çıkıp harika bir müzik şov yaptılar, bir yandan da esprileriyle hepimizi gülme krizine soktular tabii! Yılmaz, önce bateride döktürdü, sonra darbukada...

Güven de çok iyi darbuka çalıyor. ‘Gül Döktüm Yollarına’ ve ‘We Are The World’ü birlikte söyleyişlerini görmeliydiniz. Bu arada Güven’in ‘Fi’ dizisindeki Can Manay karakteri öyle çok sevilmiş ki, millet “Can Manay” diye haykırıp durdu.

Rock müziğin efsane isimlerinden Batu Mutlugil de oradaydı ve sahneye çıktığında ortalık resmen alkıştan inledi! Ustayı ayakta alkışlamanın bile yetersiz kaldığını hissettim ve öylesine hayran oldum.

O akşam müzik ziyafetinin âlasını yaşadık anlayacağınız. Bodrum Mandalin’de canlı müzik performansları yıl boyunca devam ediyor. Yol Project’e ise yine doyamadım, İstanbul’daki ilk performanslarında orada olacağım.

HIZLI KİLO VERMENİN SIRRI NE?

Gupse Özay’ın ‘Deliha’ filmindeki kilolarını hızla verip forma girişini hatırlarsınız. Kendisini bir ödül töreninde gördüğümde incelikten kopacak gibiydi ve çok da güzel görünüyordu. Şimdi ‘Deliha’nın ikinci filmi için kilo alıp göbeği salma çalışmalarında. ‘Kilo almaya çalışmak’ ne sihirli bir cümledir Yarabbim! Asla deneyimleyemeyeceğim bir şey! 

Nesrin Cavadzade ise oynayacağı dizideki rolü için hızla kilo vermiş. Bu kadar hızlı kilo alıp vermenin sağlığa  illaki zararı var da, biz kadınlar o kısmıyla pek ilgilenmiyoruz işin aslı! Ben  mesela aldığım beş kilo fazlayı bir  türlü veremedim bu sefer. Ve o beşlikten hızla kurtulmak için her şeye  varım! O yüzden Özay ve Cavadzade, bize bu işin sırrını verirlerse, ömür boyu minnettar olacağız! 
 

 

Etiketler
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.