13.01.2018 - 09:19 | Son Güncelleme: 13.01.2018-9:24 A-A+

Yoğun istek üzerine yeniden sahnede

28 Ekim’den itibaren Tim Show Center’da kapalı gişe oynayan 'Yedi Kocalı Hürmüz' müzikali, izleyicinin yoğun isteği üzerine ocak ve şubat aylarında da perdelerini açmaya devam ediyor.

Yoğun istek üzerine yeniden sahnede

'7 Kocalı Hürmüz' müzikali, usta tiyatrocu Müjdat Gezen yorumuyla yeniden sahnelendi. Başrollerini Birce Akalay, İlker Ayrık, Yonca Evcimik, Ercan Bostancıoğlu, Suzan Kardeş, Ömür Arpacı, Mehtap Ar, Arzu Okay, Can Bana, Aykut Taşkın, Barış Taşkın, Cengiz Okuyucu ve Cengiz Gezgin’in paylaştığı müzikal, büyük beğeni toplaması üzerine Ocak ve Şubat aylarında da temsillerine devam ediyor.

Dev kadrosu ve usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yorumuyla yeniden sahneye taşınan müzikalde, Atilla Özdemiroğlu’nun ünlü bestesi 'Yalnız Kullar (Tanrım)' parçasının yanı sıra Sadık Şendil’in vasiyeti üzerine İstanbul türküleri de yer alıyor. Kostüm tasarımını Leyla Gezen ve Bahar Korçan’ın, koreografisini Pınar Ataer’in üstlendiği oyunun müzikleri Emirhan Cengiz tarafından hazırlanıyor.

Sahne dekoru Barış Dinçel imzalı müzikalde, farklı meslek gruplarından 6 kocası olan 'Hürmüz’ün (Birce Akalay) yedinci kocayla evlenmek istemesi mizahi bir dille anlatılıyor. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Müjdat Gezen’in üstlendiği müzikal; 13-14-21 Ocak ve 4-10-18-21 Şubat tarihlerinde TİM Show Center’da izlenebilir.


 

Bilgi YarışmasıEtinden faydalandığımız kümes hayvanı hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.