Yozgat

Yerel Haber
22 Kasım 2016 - 11:02

Yozgat Gazeteciler Cemiyeti, İl Emniyet Müdürü Çengeloğlu'nu Ziyaret Etti

IHA

Yozgat Gazeteciler Cemiyeti ve üyeleri, Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile geçtiğimiz günlerde Yozgat’a atanan İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette yiğidin harman olduğu kahraman Yozgat’a gelerek görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yozgat İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, emniyet teşkilatı olarak daha fazla gayret ve çaba ile Yozgat halkına gereken hizmeti sunacaklarını söyledi.
Göreve geldiği günden beri Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması’nda Yozgat’ta 80 şahsa işlem yapıldığını da vurgulayan Çengeloğlu, 38 şahsın tutuklandığını söyledi. 16 şahsın işlemlerinin devam ettiğini açıklayan Çengeloğlu, 26 kişiye de adli kontrol hükümleri uygulandığını aktardı.
Çengeloğlu, Yozgat Gazeteciler Cemiyeti ve üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Yozgat Gazeteciler Cemiyeti’de Çengeloğlu’na görevinde başarı dileklerinde bulundu.

YozgatYerel Seçim Sonuçları

Yozgat Hava Durumu

18°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.