Yumurta taze mi bayat mı nasıl anlaşılır?

Sadece 1 dakikada buzdolabında kalan yumurtanın taze mi yoksa bayat mı olduğunu anlayabilirsiniz.

Yumurta taze mi bayat mı nasıl anlaşılır?
Schiaparelli Haute Couture İlkbahar/Yaz 2017İlkbahar/Yaz 2017 Haute Couture Moda Haftası tüm ihtişamıyla Paris'te başladı. Schiaparelli Haute Couture İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu göz alıcı renkleri ve bahara yakışır desenleriyle dikkat çekti.
Mısırda var olmuş tuhaf ama gerçek güzellik sırlarıMısırlı medeniyetinde yaşayan insanlar güzelliğe o kadar çok önem verirlermiş ki öldükten sonra yaşamın var olduğuna inandıkları için orada iyi görünmek adına oluşturdukları güzellik reçeteleri ile gömülürlermiş.
Dünyanın en saçma hamilelik fotoğraflarıBazılarımız dünyanın en özel dönemlerinden bir tanesi olan hamilelik dönemini ölümsüzleştirmek isteriz. Bazılarımız ise olayı abartıp fark yaratmaya çalışırız. İşte "sebebi neydi ki?" sorusunu sorduran saçmalıkta hamilelik fotoğrafları...
Sağlık Bakanı'ndan 'antibiyotik' açıklamasıSağlık Bakanı Akdağ, "Beta mikrobunu 5 dakika içerisinde tespit edebilecekleri hızlı beta testi temin ettik. Bu test sonucunda beta çıkarsa antibiyotik kullanmak lazım, değilse o zaman antibiyotik kullanmaya gerek yok." dedi.
Salata çeşitleri (salata tarifleri)Salata o kadar çeşitli bir yiyecek ki, yemeklerin yanında da sade de bayılarak yediğimiz lezzetlerin başını çeker. Üstelik salata çeşitleri de oldukça fazla olduğundan sıkılmadan her gün tüketebiliriz. Sizde çoban ve mevsim dışında kalan salata çeşitlerini merak ettiniz mi? İşte salat çeşitleri…
Ülkedeki ilk çıplak egzersiz sınıfını açtıDoğacılık kulübü üyesi kişisel antrenör, İngiltere'nin ilk çıplak egzersiz sınıfını açtı. Yaşları 33 ile 70 arasında değişen katılımcılar çırılçıplak egzersiz yapıyor.
Kocasına alerjisi var29 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden, eşiyle ayrı yaşıyor. Çiftin yan yana gelmesi bile ölümcül reaksiyonları tetikliyor.
Yatak odası dekorasyonunda en çok yapılan hatalarYatak odanızda rahat etmek ve şık ortam yaratmak istiyorsanız bazı hatalara dikkat etmelisiniz. İşte yatak odası dekorasyonunda en çok yapılan hatalar ve doğruları...