Yumurtadan embriyoya bebeğinizin yolculuğu…

Yeterince güçlü ve şanslı bir sperm hücresi dişi yumurtasını delmeyi başardığında döllenme gerçekleşir. Bu aşamadan sonra yumurtanın embriyoya doğru dönüşümü başlar…

Yumurtadan embriyoya bebeğinizin yolculuğu…
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Duygularınızı abartılı yaşamayınDepresyonun en sık rastlanan psikolojik sorunlardan birisi olduğuna dikkat çeken uzmanlar, Türkiye’de de görülen depresyon hastalarının oranının gün geçtikçe arttığını belirtiyor.
Çanakkalenin Yöresel YemekleriSıcak insanları ve güzel doğasıyla mutlaka görülmesi gereken illerimizden biri olan Çanakkale'nin yöresel yemeklerine ve tariflerine hep birlikte göz atalım.
Şifa niyetine geyik elmasıKALP, damar sağlığı, şeker ve kolesterole iyi geldiği söylenen geyik elması, Finike halk pazarında şifa niyetine satılıyor.
Aşk bu şans oyunu değil!Doğası gereği sosyalleşme çabası içinde olan bireyin ilk defa okula gitmeye başladığı günden itibaren türlü sorunlarla karşılaşması da olağandır'' diye sözlerine başlayan uzman hipnoterapist ve sosyolog Gani Eser yine çok önemli bir konuyu kaleme alarak geçiyor okuyucularının karşısına..
Evinize hava katacak 25 detayEvinizin dekorasyonunda yapacağınız ufak değişikliklerin neler yaratacağını hayal bile edemeyebilirsiniz. İşte ufak ama etkili detay önerileri...
VİDEOLAR

Kocamın Ailesi 4. Bölüm Fragmanı İzle

PEMBE BLOG
1/7

Yumurtlama

Kadın vücudu her ay olgunlaşmış bir yumurtayı, yumurtalıklardan atar. Buna yumurtlama(ovulasyon) denir. Ovulasyon, son menstural periyodun ilk gününden itibaren sayıldığında 2 hafta sonra gerçekleşir.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçınca haftasındasınız?