13.03.2019 08:09 | Son Güncelleme:

Yüzleşme 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Katil kim?

Yüzleşme dün akşam 2. bölümü ile ekrana geldi. Cinayetlerin art arda gelmesi şüpheleri Ömer'in üzerine çeviriyor. Peki katil kim? Yüzleşme 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal D'nin yeni dizisi Yüzleşme yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekiyor. Gonca'nın kasabaya geri dönmesi işleri karışık bir hale sokuyor. Ölümler art arda geliyor. Şüpheler Ömer'in üzerinde.

Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm 19 Mart Salı akşamı Kanal D'de olacak.

YÜZLEŞME 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kalender Kasabası'nda yaşanan şüpheli ölümler tüm dikkatleri Masal ve Ömer'e çeviriyor!
Ufuk'un ölümünün ardından Kalender Kasabası hiç olmadığı kadar hareketli günler yaşar. Arka arkaya yaşanan iki şüpheli ölüm herkesi tedirgin eder. Şüpheli gözler kasabaya yeni gelen bir yabancı olan Masal ve yıllar sonra ortaya çıkan Ömer'e çevrilmiştir. Zümrüt ve Masal bu işi enine boyuna konuşur. Zümrüt kendi planının hatalı olmasından ziyade Ufuk'u kimin öldürdüğü ile ilgilenir. 

Fikret yaptıkları bir konuşma sırasında Ömer'i uyarır. İnsanların ondan şüphelenebileceklerinden bahseder. Böyle düşünen sadece Fikret değildir. Pek çok kişide onunla aynı fikirdedir. 

Öte yandan Ömer, Gonca'nın başına gelenleri öğrenme peşindedir. Bu yüzden araştırmalara başlar. Zira yıllar önce kaybolan sevdiğinin başına neler geldiği halen ilk günkü gizemini korumaktadır.

YÜZLEŞME 3. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 2Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy2