Siyaset
08.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 08.10.2017-2:30

‘Yüzünü Atatürk’e dönenler yorulmaz’

CHP Genel Bakan Yardımcısı Tekin Bingöl, Çankaya Belediyesi tarafından Yıldızevler mahallesinde yaptırılan 200 çocuk kapasiteli “Masal Kalesi Gündüz Bakımevi”nin açılış törenine katıldı.

Sitene Ekle
‘Yüzünü Atatürk’e  dönenler yorulmaz’

ANKARA Milliyet

Dünyanın neresinde olursa olsun en iyi yatırımın çocuklara ve gençlere yapılan yatırımlar olduğuna vurgu yapan Bingöl, ancak bu yatırımların çağdaşlığı ve bilimselliği esas alınarak yapılması gerektiğini bildirdi. Bingöl, “Eğer siz ülkedeki eğitim sistemini gerici bir anlayışla şekillendirmeye çalışırsanız, yap boz tahtasına dönüştürürseniz o zaman siz sadece çocuklarımızın değil, ülkenizin de geleceğini karartmış olursunuz. İşte bu açılışını yaptığımız tesisler bilimselliğin, çağdaşlığın uç vereceği yerlerdir” dedi.

“Yüzünü Mustafa Kemal Atatürk’e dönenler asla yorulmaz” diyen Bingöl şöyle devam etti: Bu bilinçle 2019 yerel seçimlerine hazırlandıklarını ve başkentin tüm ilçelerini sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırmak istediklerini belirten Bingöl, “2019 yerel seçimlerinde Ankara’nın burçlarına CHP bayrağını dikeceğiz” diye konuştu. 

Bilgi YarışmasıArapçada "ben" anlamına gelen kelime nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Eğreti Gelin filminin bayan başrol oyuncusu kimdir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX