15.04.2019 12:20 | Son Güncelleme:

Zalim İstanbul 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul 3. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Zalim İstanbul yeni bölümünde Şeniz, gördükleri karşısında Ceren’i hakikatin önüne atarken, Ceren yüzleştiği gerçekle deliye döndü ve ortalık karıştı. Peki Zalim İstanbul 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Zalim İstanbul yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve gözler 4. yeni bölüme çevildi. Kısa sürede büyük ilgi gören Zalim İstanbul dizisi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ZALİM İSTANBUL 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ablasını sırtından vuran Ceren’in, Cemre’yi soktuğu durum Agah’a kararlarını sorgulatırken, Seher’le tekrar karşı karşıya getirir.

Damla elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir.  Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk’in her seferinde Nedim’e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim’e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir.

Cemre kendisine gelen telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez. Seher ve Şeniz’in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan’ın içi ezilirken, üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorunda kalır. Civan, kendisine kurulan tuzaktan habersiz özgürlüğüne gittiğini zanneder. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken, Agah Karaçay’ın kapısı bir kez daha çalınacaktır.

YENİ FRAGMAN

Bu habere ifade bırak
  • 2Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy4