Zamanda yolculuk yaparak dinozorları gördüğünü iddia etti

Birbiri ardına türeyen zaman yolculuğu iddialarına yenisi eklendi. 2082'den geldiğini öne süren zaman yolcusu, 60 milyon yıl geriye gittiğini ve mor dinozorlarla karşılaştığını söyledi.

Zamanda yolculuk yaparak dinozorları gördüğünü iddia etti

 

Tiranozor, Stegosaurus ve Triceratops... Yalnızca Isla Sorna Adası'nda görme imkanımız olan bu canlıları, 2082 yılından geldiğini öne süren bir zaman yolcusu, 60 milyon yıl geriye giderek gördüğünü söylüyor.

2082'den gelen zaman yolcusu gizli bir görev kapsamında 60 milyon yıl geriye gitmiş; kanlı canlı dinozorları, doğal ortamlarında gözlemlemiş.

Anlattıklarına göre, daha önce keşfedilmemiş çok sayıda antik canlı 2082 yılında keşfediliyor ve T-rex gibi dev kertenkelelerin bilinenin aksine tüylü canlılar olduğu anlaşılıyor.

Zaman yolcusu, renk kartelasından kumaş seçen tekstilci misali dinozorların farklı renklerde olduğunu, T-rex'lerin mor ve yeşil formlarının var olduğunu aktarıyor.

Dinozorlarla karşılaşan zaman yolcusu ayrıca ABD eski başkanı Abraham Lincoln'ün Gettysburg Konuşması'na da şahit olduğunu iddia ediyor. Geçmişe gönderilme sebebi ise, birkaç fotoğraf ve video çekmekmiş.

Zaman yolcusu, tıpkı birçok benzeri gibi böyle bir teknolojinin var olduğunu ama hükümetlerce gizlendiğini iddia ediyor. Buna göre paralel evrenler arasından geçerek zaman yolculuğu yapmak mümkün!

 

 

Peki ne oldu da gele gele 2018'e geldi bu adam? 'Beni 'Onlar' 2018'e gönderdi' diyen zaman yolcusu, 'onlar'ın kimler olduğunu açıklamıyor.

Zaman yolcusuna göre tüm dünyada 2018-2082 arasında büyük değişiklikler yaşanacak ve dünya yaşanması daha zor bir gezegen haline gelecek. 

Bu sözlerden kimileri son derece etkilenmiş görünse de bazı kullanıcılar, Stegosaurus türü dinozorların Jura Devri'nde nesillerinin tükendiğini ve 60 milyon yıl önce hayatta olmadıklarını hatırlattı.

Bazıları, hikayenin diğer zaman yolcusu anlatıları ile çeliştiğini söylerken, bazıları da 'Madem gitmek mümkün neden bir dinozoru da kendisi ile beraber getirmedi?' sorusunu yöneltiyor.

Zaman yolculuğunda bir sonraki hedef bakalım hangi tarih olacak? 'Güneş Sistemi'nin ve Dünya'nın oluşumunu gördüm' diyen ilk zaman yolcusu kim olacak? Bekleyip görelim.

 

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak