MagazinRSS
14.05.2013 - 10:07 | Son Güncelleme: 14.05.2013-10:23

Zengin Kız Fakir Oğlan 36. Yeni Bölüm Fragmanı-Sakar Damat Nurhan

Zengin Kız Fakir Oğlan 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Zengin Kız Fakir Oğlan 36.yeni bölümde neler olacak? Zengin Kız Fakir Oğlan'da sakar damat Nurhan yine işleri berbat ediyor. Zengin Kız Fakir Oğlan ne zaman? Zengin Kız Fakir Oğlan 35.bölüm full izle. Zengin Kız Fakir Oğlan tüm bölümleri full izle.

Sitene Ekle
Zengin Kız Fakir Oğlan 36. Yeni Bölüm Fragmanı-Sakar Damat Nurhan

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin başrollerini Ufuk Özkan ve Ecem Nur Özkaya'nın Oynadığı Bir Romantik-Komedi'dir. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin temel konusu; Zengin bir kızla fakir oğlanın evlenme isteğiyle başlar. Fakat babaları izin vermez. Ama bu iki genç birbirlerine kavuşmak için ellerinden geleni yaparlar.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan gelen Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi sizleri güldürmeye kaldığı yerden devam ediyor. Zengin Kız Fakir Erkek dizisinin 36.yeni bölümde şunlar olacak:
 
Kemal Bey, Azeri bir iş adamıyla uzun süredir bir iş üzerine görüşmeleri nihayet sonunda el sıkışma aşamasına geliyor.
 
Damat Nurhan yine sakarlıklarıyla iş başında. Yaptığı sakarlıklarla işleri hep bozuyor. 
 
Kemal Bey, Nurhan'ın uğursuz olduğuna kanaat getiriyor.
 
Acaba işler sakar damat Nurhan'a rağmen yolunda gidecek mi?  
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 36. yeni bölümüyle 16 Mayıs perşembe günü saat 19:50'de kahkaha dolu yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak...
 
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.