TeknolojiRSS
06.03.2014 - 09:37 | Son Güncelleme: 06.03.2014-23:02

Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölüm izle ( Zengin Kız Fakir Oğlan Yeni Bölüm İzle)

Nurhan nezarete düşüyor! Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölüm ile bu akşam TRT ekranlarında. Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölümde bu akşam neler oldu? Zengin Kız Fakir Oğlan'da heyecan doruktaydı. Zengin Kız Fakir Oğlan'da Nurhan başına ne işler açtı? Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölümü tek parça olarak Milliyet.com.tr'de izleyebilirsiniz

Sitene Ekle
Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölüm izle ( Zengin Kız Fakir Oğlan Yeni Bölüm İzle)

Nurhan nezarete düşüyor! Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölüm ile bu akşam TRT ekranlarında.  Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölümde bu akşam neler oldu? Zengin Kız Fakir Oğlan'da heyecan doruktaydı. Zengin Kız Fakir Oğlan'da Nurhan başına ne işler açtı? Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölümü tek parça  olarak Milliyet.com.tr'de izleyebilirsiniz

 

Zengin Kız Fakir Oğlan 74.Bölüm Özeti

06 Mart Perşembe 19:55
 
 
Bela Nerede, Fakir Oğlan Orada!
 
Mahmut Kemal, babasından ayrılmak istemediği için, Nurhan bankaya giderken oğlunu da yanına almak zorunda kalır.
 
İş yerinde çocuğa bakmak oldukça zorken, bütün bunlar yetmezmiş gibi banka soyguncularının gelmesiyle ortalık karışır!
 
Öte yandan hiç beklenmedik bir anda Nurhan’ın üstüne büyük bir suç kalır. Suçsuz olduğunu kanıtlayamayan Nurhan, nezarethaneyi boylar!
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 74. Bölüm Fragmanı
 
 
 
Fakir Oğlan Kayıp!
 
Kemal Bey ava gitmek ister. Şükrü, Sarp ve Nurhan da ava gitmek isteyince ortalık karışır. Ekibin karşısına ormanda kocaman bir ayı çıkar. Fakir Oğlan Nurhan’ın ayı ile imtihanı komik görüntülere sahne olur!
 
Öte yandan Nurhan’ın birden bire ortadan kaybolması, başta Biricik olmak üzere herkesi telaşlandırır. Herkes kayıp Nurhan’ı bulmak için alarma geçer!
 

 
 

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 72.BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

 
Fakir Oğlan’ın Başına Gelmeyen Kalmıyor! Fakir Oğlan Nurhan’ın arabasında bir kadın doğum yapmak üzeredir. Hamile kadının Nurhan’ın arabasında ne işi olduğu merak konusuyken, doğum anı yaklaşınca ortalık karışır. Öte yandan bankada çalışan bir kız Nurhan’a yakınlık gösterince, işler arap saçına döner. Kızın kendisine aşık olduğunu öğrenen Nurhan ne yapacağını bilemez. Serpil ve Rüyam villada büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Kemal Bey ve Mahmut Bey arasındaki forma krizi ise komik görüntülere sahne olur.                      
 
Fakir Oğlan'ın Buz Hanede Ne İşi Var?
 
Nurhan, bowling maçında Sarp ve Şükrü karşısında ezici üstünlük sağlayınca, Sarp'ın intikamı gecikmez...
 
Sarp, Nurhan'a ders vermek için Şükrü ile birlikte hain bir plan yapar.
 
Nurhan, Sarp, Şükrü ve Kemal Bey, bir et entegre tesisinde dolaşırken, Sarp'ın hain planı yüzünden kendilerini bir buzhanede bulacaklarından habersizdir.
 
Sarp, Nurhan'ı buzhaneye kapatmayı planlarken, kendi kazdığı kuyuya düşecektir!
 
Fakir Oğlan Nurhan Lunaparka Giderse!
 
Nurhan, Jr. Kemal’in doğum günü olduğu için ona bir hamster fare alır. Hamster kafesinden kaçınca villada ortalık karışır. Nurhan, bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de Kemal Beyleri de alıp Jr. Kemal’i lunaparka götürünce, birbirinden komik anlar yaşanır. Lunaparkta bindikleri dönme dolap bozulunca, havada asılı kalan şanssız Nurhan ve ekibi, oradan nasıl kurtulacaktır? Öte yandan Rüyam’ın, Jr. Kemal’e aldığı doğum günü hediyesi dudak uçuklatır!
 
Fakir Oğlan Nurhan’ı Kurtarma Operasyonu!
 
Kemal Beyin ihaleden çekilmesini isteyen mafya adamları Nurhan’ı kaçırıp, yerin altına gömünce aile panik olur. Başta Kemal bey olmak üzere herkes Nurhan’ı kurtarmak için operasyon başlatır. Nurhan’ın başına gelenleri öğrenen Badire Hanım ve Mahmut Beyin tepkisi merak konusudur! Kurtarma operasyonu başarılı olacak mıdır?                      
 
Kemal Bey'e Büyük Tehdit!
 
Büyük bir ihaleye giren Kemal Bey, tehditler almaya başlamıştır. Kemal Bey'in peşine mafya düşünce ve tehditlerin dozu artınca ortalık karışır. Kemal Beyin tehdit aldığını öğrenen Nurhan, mafya adamlarına kafa tutarken, başına geleceklerden habersizdir. Mafya adamları Nurhan’ı kaçırır ve diri diri gömer. Nurhan’ın başına gelenleri duyan ailenin tepkisi merak konusudur!
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Uçan memeli hayvan hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX