TeknolojiRSS
02.04.2014 - 10:08 | Son Güncelleme: 03.04.2014-22:50

Zengin Kız Fakir Oğlan 78. Bölüm İzle (Zengin Kız Fakir Oğlan Son Bölüm)

Zengin Kız Fakir Oğlan, TRT ekranlarının sevilen dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan 78.bölümüyle ekrana geldi. İzleyicisine yine eğlenceli dakikalara yaşatan Zengin Kız Fakir Oğlan'da Nurhan yine macera peşindeydi. Zengin Kız Fakir Oğlan'ın merakla beklenen yeni bölümünü tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz. Zengin Kız Fakir Oğlan Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Zengin Kız Fakir Oğlan 78. Bölüm İzle (Zengin Kız Fakir Oğlan Son Bölüm)

 

Zengin Kız Fakir Oğlan, TRT  ekranlarının sevilen dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan 78.bölümüyle ekrana geldi. İzleyicisine yine eğlenceli dakikalara yaşatan Zengin Kız Fakir Oğlan'da Nurhan yine macera peşindeydi. Zengin Kız Fakir Oğlan'ın merakla beklenen yeni bölümünü tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz. Zengin Kız Fakir Oğlan Milliyet.com.tr'de

 

 

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 78.BÖLÜM İZLE

Zengin Kız Fakir Oğlan 78. Bölümde Neler Olacak?

03 Nisan Perşembe 19:55
 
Fakir Oğlan Kafes Dövüşünde! Her seferinde Nurhan yüzünden başları belaya giren Kemal Bey, Sarp ve Şükrü, bu sefer de kendilerini kafes dövüşünde bulurlar. Nurhan yine bir şanssızlık eseri karakola düşer.
 
Karakolda bir yüzük yüzünden başı belaya giren Nurhan, kendini kafes dövüşünde bulacağından habersizdir! Öte yandan Şükrü ve Sarp da Nurhan yüzünden, ellerinde sopalar olan bir grup adamdan dayak yiyince ortalık karışır!
 
 

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 77.BÖLÜM İZLE

Hem Fakir Hem Deli Oğlan!
 
Bebekleri Mahmut Kemal'i uyutmak için bin bir şekle giren Nurhan'ı, sonunda öyle bir hal alır ki, görenler Nurhan'ın delirdiğini düşünür.
Öte yandan hiçbir zaman boynundan çıkarmadığı kolyesini düşüren Sarp, başına nasıl bir dert açtığından habersizdir. Sarp kolyesini öyle bir yerde düşürmüştür ki, Rüyam kolyeyi bulunca ortalık karışır!
 
JR Kemal hayvanat bahçesine gitmek isteyince, Nurhan aile fertlerini de alıp hayvanat bahçesine götürür. Nurhan'ın sakarlığı yüzünden kendilerini aslanın kafesinin içinde bulan aile ne yapacaktır? 
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 77. Bölüm Fragmanı
 
 
 

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN 76. BÖLÜM İZLE

 

TRT ekranında bu akşam Zengin Kız Fakir Oğlan 76. Bölüm. Zengin Kız Fakir Oğlan 76. Bölümde neler yaşanacak? Sarp bu sefer baltayı taşa vuruyor. Zengin Kız Fakir Oğlan 76. Bölüm için heyecan dorukta. Zengin Kız Fakir Oğlan 76. canlı olarak Milliyet.com.tr'de20 Mart Perşembe 19:55

 
 
Sarp Bu Sefer Köşeye Sıkıştı! Çapkın Sarp sevgilisiyle birlikte fotoğraf çektirirken, bu fotoğrafın Rüyam’ın eline geçeceğinden habersizdir. Rüyam fotoğrafı görünce çılgına döner!
 
Sarp, Rüyam’ın elinden nasıl kurtulacaktır? Öte yandan Nurhan, Kemal Bey, Şükrü ve Sarp dörtlüsü çocuklar yararına tavşan kostümü giyip bir etkinliğe katılırlar.
 
Tavşan kostümü içinde ormanda silahlı bir adama denk gelen dörtlünün başına gelenler, birbirinden komik görüntülere sahne olur!.
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 76. Bölüm Fragmanı
 
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 75. Bölüm Özeti 
 
Çıkar amaçlı suç örgütü kurmaktan tutuklanan Fakir Oğlan Nurhan, peşinde Kemal Bey, Şükrü ve Sarp'ı da götürür.
 
Nurhan yüzünden sürekli başı belaya giren Kemal Bey bu sefer ne yapacaktır!
 
 
 
Nurhan, Kemal Bey, Sarp ve Şükrü'nün başına gelenleri duyan ailelerin tepkisi merak konusudur! 
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 75. Bölüm Fragmanı
 
 
 
 
Zengin Kız Fakir Oğlan 74.Bölüm Özeti
06 Mart Perşembe 19:55
 
 
Bela Nerede, Fakir Oğlan Orada!
 
Mahmut Kemal, babasından ayrılmak istemediği için, Nurhan bankaya giderken oğlunu da yanına almak zorunda kalır.
 
İş yerinde çocuğa bakmak oldukça zorken, bütün bunlar yetmezmiş gibi banka soyguncularının gelmesiyle ortalık karışır!
 
Öte yandan hiç beklenmedik bir anda Nurhan’ın üstüne büyük bir suç kalır. Suçsuz olduğunu kanıtlayamayan Nurhan, nezarethaneyi boylar!
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Of ilçesi hangi ilimiz sınırlarındadır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX