Editörün SeçimiRSS
26.02.2014 - 10:05 | Son Güncelleme: 26.02.2014-10:16

Zeytin Tepesi 4. Bölüm İzle (Zeytin Tepesi Yeni Bölüm İzle)

Zeytin Tepesi 4. Bölüm bu akşam Kanal D'de ekrana gelecek. Yeni bölümüyle merakla beklenen Zeytin Tepesi bu akşam saat 20.00'de haberimizdeki linkten canlı olarak izleyebilirsiniz. Zeytin Tepesi 4. Bölüm dizi izleme linkleri, Zeytin Tepesi 4. Bölüm fragmanı ve özeti haberimizin içindedir. Zeytin Tepesi 4. Bölüm ve dahası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Zeytin Tepesi 4. Bölüm İzle (Zeytin Tepesi Yeni Bölüm İzle)

Zeytin Tepesi 4. Bölüm  bu akşam Kanal D'de ekrana gelecek. Yeni bölümüyle merakla beklenen Zeytin Tepesi bu akşam saat 20.00'de haberimizdeki linkten canlı olarak izleyebilirsiniz. Zeytin Tepesi 4. Bölüm dizi izleme linkleri, Zeytin Tepesi 4. Bölüm fragmanı ve özeti haberimizin içindedir. Zeytin Tepesi 4. Bölüm ve dahası Milliyet.com.tr'de

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Zeytin Tepesi 4. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Zeytin Tepesi yeni bölümü ile 26 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da ekranlara gelecek. Zeytin Tepesi 4. bölümde Tarık ile Deniz aşkı yeniden alevlenecek. Bu durum Tarık'ı bir seçim yapmak zorunda bırakacak. Zeytin Tepesi yeni bölümde Akın'da Deniz'in çekimine kapılacak. Zeytin Tepesi 4. bölüm 1. ve 2. fragmanları ve Zeytin Tepesi yeni bölüm özeti aşağıdadır.

Zeytin Tepesi 4. Bölüm Özeti:

Deniz’in öldürüleceğini öğrenen Tarık, Zeytin Tepesi yeni bölümde onu korumak isterken aşkları da yeniden alevleniyor. Abisinin acısıyla sarsılan Tarık, Zeytin Tepesi 4. bölümde Deniz’in öldürüleceğini öğrenir. Onu korumak isterken aşkları yeniden alevlenir. Zeytin Tepesi yeni bölümde kafası karışan Tarık, Deniz’e dönmekle, Oya’yı tercih etme arasında sıkışıp kalmıştır.

Deniz’in çekim alanına kapılan Akın ise, Zeytin Tepesi 4. bölümde onun hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirerek herkesi şaşkınlığa uğratır. Yıldız, güvenle sırtını dayadığı Ragıp’ın acımasız yüzüyle Zeytin Tepesi yeni bölümde karşılaşacak, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Gökçener kadınları umudun peşini bırakmayarak, Zeytin Tepesi 4. bölümde zor günlerden güçlenerek çıkmasını öğreneceklerdir.

Zeytin Tepesi 4. Bölüm 1. Fragmanı:Zeytin Tepesi 4. Bölüm 2. Fragmanı:

Geçen hafta Zeytin Tepesi izleyiciyi ekrana kilitliyor. Deniz'in tehditlerle yüzleşeceği Zeytin Tepesi 3. bölüm dizi izleme linkleri, Zeytin Tepesi 3. bölüm fragmanı ve özeti haberimizin içindedir. Zeytin Tepesi 3. bölüm ve dahası Milliyet.com.tr'de

 Kanal D'nin yeni yapımlarından drama dizisi Zeytin Tepesi bu akşam 3. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Zeytin Tepesi dizinin baş karakterlerinden biri olan Deniz, kasabadakilerin tehditleri altında huzursuz. Zeytin Tepesi 3. bölümü bu akşamı saat 20.00'da izleyebilirsiniz. Zeytin Tepesi dizisinin 3. bölümü alternatif olarak internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "Zeytin Tepesi Canlı Dizi İzle" ve "Zeytin Tepesi Full Dizi İzle" linklerinden faydalanabilirsiniz. İşte Zeytin Tepesi 3. bölümden detaylar...
 
Zeytin Tepesi 3. bölüm Özeti:
Deniz'in kasabaya dönmesiyle birlikte ortaya çıkan fay hattında artık, derin yarıklar oluşmaya başlamıştır. Deniz'e karşı sürdürülen söze dayalı tehdit kampanyaları, ölümcül boyutlara ulaşmıştır. Sevim'in elinde, Malik'in sır dolu dosyasıyla ortalıklarda dolaşması, gizli örgütü alarma geçirir. Emin, bir yandan Gökçener zeytinliklerini yakanları ortaya çıkarmaya, diğer yandan da Sevim'in verdiği ipuçlarıyla babasının cinayetini aydınlatmaya çalışır.

Çıkar ya da duygu çatışmalarıyla ilişki dengeleri bozulur. Karatay ve Tolunay Aileleri'nde bu çatışmalar parçalanmalara neden olurken, Gökçener kadınları ise Zeytin Tepesi yeni bölümde birbirleriyle daha sıkı kenetlenirler. Her şeye rağmen Deniz ve Tarık, birbirlerine duydukları aşka engel olamazlar.
 
Zeytin Tepesi Full Dizi İzle (3. bölüm full dizi izle)


Zeytin Tepesi 3. bölüm fragmanı:

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
Sesler birleşerek neyi oluşturur?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX