TeknolojiRSS
04.03.2014 - 14:57 | Son Güncelleme: 04.03.2014-15:06

Zeytin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı İzle (Zeytin Tepesi Yeni Bölüm İzle)

Zeytin Tepesi yeni bölüme ait fragman ve özet aşağıda yer almaktadır. Peki Zeytin Tepesi 5. Bölüm'ünde neler oluyor? Yıldız-Burak yakınlaşması Zeytin Tepesi 5. bölümde Ragıp ve Nevin'i çileden çıkartıyor. Zeytin Tepesi 5. Bölüm ve dahası milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Zeytin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı İzle (Zeytin Tepesi Yeni Bölüm İzle)

Zeytin Tepesi yeni bölüme ait fragman ve özet aşağıda yer almaktadır. Peki Zeytin Tepesi 5. Bölüm'ünde neler oluyor?  Yıldız-Burak yakınlaşması Zeytin Tepesi 5. bölümde Ragıp ve Nevin'i çileden çıkartıyor. Zeytin Tepesi 5. Bölüm ve dahası milliyet.com.tr'de

Yıldız-Burak yakınlaşması Zeytin Tepesi 5. bölümde Ragıp ve Nevin'i çileden çıkartıyor. Zeytin Tepesi yeni bölüme ait fragman ve özet aşağıda yer almaktadır. Zeytin Tepesi 5. bölüm fragmanını izlemek isterseniz, "Zeytin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı" videosundan izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümü Tarık'ın çabalarına sahne olacak Ayrıca Akın-Deniz yakınlaşması da bu bölümde yaşanacak.

Zeytin Tepesi 5. Bölüm Fragmanı:Zeytin Tepesi 5. Bölüm Özeti:

Akın’ın Deniz’e olan ilgisi Zeytin Tepesi 5. bölümde artıyor. Bu durum Tarık’ı da oldukça etkiliyor. Sevim İlbağ, nihayet Deniz’i temize çıkartacak büyük sırrını Zeytin Tepesi yeni bölümde Deniz ve Akın’a anlatır. Deniz hayal kırıklığı içerisindedir. Bu durum Zeytin Tepesi 5. bölümde Tarık’ı da etkiler. Aslında Tarık’ı asıl etkileyen şey, Akın’ın Deniz’e tutulması ve Deniz’i aklama çabalarıdır.

Bu çaba Tarık’a yeni evli ve kendisinden ilgi bekleyen bir karısı olduğunu Zeytin Tepesi yeni bölümde unutturur. Tarık, Zeytin Tepesi 5. bölümde Cihan’la birlikte, babasının cinayetini aydınlatma, dolayısıyla da Akın’a karşı Deniz’i aklama yarışına girişir. Diğer yandan Yıldız - Burak yakınlaşması, Ragıp ve Nevin’i çileden çıkaracak, bu ilişkinin bedeli Gökçenerler’e Zeytin Tepesi yeni bölümde çok pahalıya mal olacaktır.


 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
"Of Of"adlı parçasıyla tanınan sanatçı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX