Zinde ve sağlıklı bir vücut için ne yemeli?

Yağları eritmek, hastalıklara karşı dirençli olmak ve kolesterolü düşürmek için beslenmeye dikkat etmek gerekir. İşte öğünlerinizde bulunması gereken besinler…

Zinde ve sağlıklı bir vücut için ne yemeli?
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
En ilginç tasarımlı ayakkabılarBirbirinden ilginç tasarımlara sahip ayakkabılar...
Fransız saç modeli nasıl yapılır?Saçlarınızı modern bir Fransız stili yaparak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.
Hipnozla hamile kaldılar!ABD, Kanada ve İsrail’de yapılan bilimsel araştırmalar sırasında, bebek sahibi olamayan kadınlar hipnozla hamile kaldı.
Saman nezlesi dediler kanser çıktı25 yaşındaki genç anne burun kanaması şikayetiyle doktora gidince nezle olduğu gerekçesiyle eve gönderildi ancak gerçek şok etti. Kanser olduğu çok sonra anlaşıldı.
Kalburabastı tatlısıŞerbetli hamur tatlılarını hanım günlerinde, bayramlarda her fırsatta yaparız çünkü toplum olarak hamur tatlılarına çok düşkünüz.
Hangi meyve hangi organa iyi geliyor?Benzediği organlara iyi gelen besinlerin sayısı yadsınamayacak derecede fazla. İşte onlardan bazıları.
Bahçedeki çimleri yeşerten doğal gübreBahçenizdeki çimleri daha yeşil ve bakımlı hale getirmek için bu karışım ile sulamayı deneyin.
Kedi ve baykuş yavrusunun dostluğuFuku isimli baykuş yavrusu ve Marimo isimli kedi yavrusunun dostluğu görenlerin içini ısıtıyor.
PEMBE BLOG
1/5

Yumurta

Söz konusu kahvaltı olduğunda aslan gibi yemekten kaçınmayın. Kahvaltı menünüzde ise yumurta mutlaka bulunmalı. Bir yumurta sadece 72 kaloridir ve 6 gr protein barındırır. Kahvaltıda karbonhidrat yerine protein almak kilo verme oranını % 65 arttırır.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.