Zinde ve sağlıklı bir vücut için ne yemeli?

Yağları eritmek, hastalıklara karşı dirençli olmak ve kolesterolü düşürmek için beslenmeye dikkat etmek gerekir. İşte öğünlerinizde bulunması gereken besinler…

Zinde ve sağlıklı bir vücut için ne yemeli?
2015 İlkbahar/ Yaz takı trendleriAksesuarlar ilk bakıldığında çok küçük bir detay gibi görünse de oldukça güçlü parçalardır.
İlaç kullanmadan sivilce sorunundan kurtulunNormal gelişme çağında olan gençler, ilaç kullanmaya gereksinim duymadan sivilce - aknelerinden kurtuluyorlar.
Her yumurtalık kisti cerrahi müdahale gerektirir mi ?Prof. Dr. Serkan Erkanlı, yumurtalık kistlerinin üreme sağlığı üzerindeki rolüne ve kadın sağlığı üzerinde olumsuz etkileri olan çevresel faktörlere değindi.
Kalıcı körlüğün en sık görülen 2. nedeniHalk arasında “karasu hastalığı” ile “göz tansiyonu” adlarıyla bilinen ve dünyada körlüğün 2. nedeni olan glokom riskini arttıran 9 neden..
Kolay mozaik pastaMozaik pasta 10 dakikada kolayca yapabileceğiniz bir pastadır. Çocuklarınıza yada misafirlerinize çay ile birlikte ikram edebilirsiniz.
Karın eritmek için ne yapmalı?Zayıflamak için beslenmenize dikkat ettiniz kilo da verdiniz ama karın bölgenizde göbek yağlarınız halen duruyor. Karın bölgenizde ki yağlanma sorunu için önerilerimiz
Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre kadınların %80'i orgazm taklidi yapıyor.
Aksesuarlarda ışıltı zamanıDekorasyonun en önemli tamamlayıcıları olan aksesuarlar, altın, gümüş ve bronz renkleriyle yaşam alanlarınıza ışıltı getiriyor.
Yüzyılın sergisi'nin muhteşem öyküsüTürkiye’nin dizi konulu ilk sergisi Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam, bir ilki daha gerçekleştiriyor ve kadınlar günü’nde tüm kadınları ücretsiz olarak ağırlıyor.
PEMBE BLOG