Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları tamamlandı!

Ziraat Türkiye Kupası 3. turu, bugün yapılan 6 karşılaşmayla tamamlandı.

Fotoğraf, Ümraniyespor'u eleyen Kızılcabölükspor takımına aittir.
İSTANBUL (AA)
21 Eylül 2017 - 22:09 | Son Güncelleme: 21.09.2017 - 22:16 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Anadolu Kulüpleri » Türkiye Kupası » Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçları tamamlandı!

Ziraat Türkiye Kupası 3. turu, bugün yapılan 6 karşılaşmayla tamamlandı.

Kupanın 3. turunda bugün oynanan maçların sonuçları şöyle:

Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor: 4-2
Eyüpspor - Sakaryaspor: 2-1
Kızılcabölükspor - Ümraniyespor: 2-1
Demir Grup Sivasspor - BUGSAŞ Spor: 3-0
Afjet Afyonspor - MKE Ankaragücü: 2-0
Çaykur Rizespor - Nevşehir Gençlik: 3-0

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda üç gün oynanan müsabakalar sonucunda rakiplerine üstünlük sağlayan Konya Anadolu Selçukspor, Kahramanmaraşspor, Şanlıurfaspor, İstanbulspor, Amed Sportif Faaliyetler, Çorum Belediyespor, Menemen Belediyespor, Etimesgut Belediyespor, Niğde Belediyespor, Gazişehir Gaziantep, Kayserispor, Kars 36 Spor, Boluspor, Orhangazi Belediyespor, Sivas Belediyespor, Evkur Yeni Malatyaspor, Gümüşhanespor, Batman Petrolspor, Elazığspor, Adanaspor, Fatih Karagümrük, Denizlispor, Yeni Altındağ Belediyespor, Hatayspor, Ofspor, Keçiörengücü, Edirnespor, Sarıyer, Tuzlaspor, Yeşil Bursa, Akın Çorap Giresunspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Altınordu, Bucaspor, Adana Demirspor, Tire 1922, Ankara Demirspor, Manisaspor, Fethiyespor, Bursaspor, Anagold 24 Erzincanspor, Eyüpspor, Kızılcabölükspor, Demir Grup Sivasspor, Afjet Afyonspor ve Çaykur Rizespor, 4. tura yükseldi.

Kupada 4. tur maçları 24, 25 ve 26 Ekim'de oynanacak.




Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Chaves-Feirense12:30
  • Sheffield Wed.-NAC Breda13:00
  • Santa Clara-Braga13:00
  • S.Moskova-Ashdod SC13:00
  • Bursaspor-Afjet Afyonspor13:00
  • CSKA Moskova-Metallurg Krasnoyarsk13:00
  • Preußen Münster-Heracles15:00
  • Hamburg-Stoke City15:00
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
05:05187
MANCHESTER CITY B.DORTMUND2.803.201.90
06:00189
ATLAS QUERETARO1.853.003.10
13:00199
YOKOHAMA GIFU1.853.003.10
13:00195
KAMATAMARE SANUKI JEF UTD CHIBA3.003.101.85
13:00197
MACHIDA ZELVIA ZWEIGEN KANAZAWA2.302.902.40
İlginizi ÇekebilirX