Ziraat Türkiye Kupası'nda hakemler belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın ve 29 Ağustos Çarşamba günü oynanacak 1. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

İSTANBUL (AA)
27 Ağustos 2018 - 12:10 | Son Güncelleme: 27.08.2018 - 12:12 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Türkiye Kupası » Ziraat Türkiye Kupası'nda hakemler belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya  göre, kupada Bölgesel Amatör Lig takımlarının mücadele edeceği 1. tur maçlarında  düdük çalacak hakemler şunlar:
 
Yarın:
14.30 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959: Abdullah Volkan Aydın
16.30 Karadeniz Ereğli Belediyespor-1074 Çankırıspor: Burak Demirkıran
 
29 Ağustos Çarşamba:
14.30 Yeni Amasyaspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: Tuğrul Akkoyun
14.30 Sinopspor-Ünye 1957 Spor: Can Durgut
15.15 Kilis Belediyespor-Diyarbakır Yolspor: Burak Filik
15.30 Iğdır Es Spor-Ağrı 1970 Spor: Adem Korkmaz
15.30 Serhat Ardahanspor-Sarıkamış Gençlerbirliği: Yasin Kalcıoğlu
15.30 Yüksekova Belediyespor-Muş Menderesspor: Abdullatif Ayhan
15.30 Bitlis Özgüzelderespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor: Olcay  Yıldırım
15.30 1955 Batman Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi: Yusuf Adnan  Kendirciler
15.30 Dersim 62 Spor-Karlıova Yıldırımspor: Muhammed Sevim
16.00 68 Aksaray Belediyespor-Mut İdmanyurdu Belediyespor: Hasan  Kılıçarslan
16.30 Gaziosmanpaşaspor-Edirnespor: Levent Buğra Vartemel
16.30 Çengelköy Futbol Yatırımları-Çerkezköy 1911: Özgür Sevinç
16.30 Altınova Belediyespor-Çayırovaspor: Kadir Özgöde
16.30 Bozüyük Vitraspor-Belediye Derincespor: Levent Gümüşdere
16.30 Maltepespor-Beylerbeyi: Hakan Tezcan
16.30 Yeniçağa Spor-Bartınspor: Alper Akarsu
16.30 Kütahyaspor-Ödemişspor: Veysel Karani Özkan
16.30 Bucak Belediye Oğuzhan Spor-Bigaspor: Kemal Ögen
18.30 Isparta Davrazspor-Kale Belediyespor: Alirıza Tufan Çerçioğl
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Meppen1 - 0EmmenMS
  • Leganes-Alcorcon20:00
  • Rayo Vallecano-Grasshoppers21:30
  • Deportivo-A. Bilbao21:45
  • İsviçre-Katar20:00
  • Vasco da Gama-Atletico PR23:30
  • Honduras U201 - 1Costa Rica U20MS
  • Trollhattan FC-Karlskrona AIF20:00
  • IFK Haninge BRB-Karlslunds IF HFK20:30
Tüm maçlar için tıklayın
Çar.
 1X2 ...
19:00442
AVANGARD KURSK KHIMKI1.803.003.20
20:00444
BALTIKA KALININGRAD LUCH ENERG VLADIVOSTOK1.703.003.60
21:00445
İSVİÇRE KATAR1.105.501-
22:45448
NOTTS COUNTY DONCASTER3.303.201.70
22:45449
SOUTHEND SOUTHAMPTON (B)1.503.604.00
İlginizi ÇekebilirX