Ziraat Türkiye Kupası'nda hakemler belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın ve 29 Ağustos Çarşamba günü oynanacak 1. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

İSTANBUL (AA)
27 Ağustos 2018 - 12:10 | Son Güncelleme: 27.08.2018 - 12:12 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Türkiye Kupası » Ziraat Türkiye Kupası'nda hakemler belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya  göre, kupada Bölgesel Amatör Lig takımlarının mücadele edeceği 1. tur maçlarında  düdük çalacak hakemler şunlar:
 
Yarın:
14.30 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959: Abdullah Volkan Aydın
16.30 Karadeniz Ereğli Belediyespor-1074 Çankırıspor: Burak Demirkıran
 
29 Ağustos Çarşamba:
14.30 Yeni Amasyaspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: Tuğrul Akkoyun
14.30 Sinopspor-Ünye 1957 Spor: Can Durgut
15.15 Kilis Belediyespor-Diyarbakır Yolspor: Burak Filik
15.30 Iğdır Es Spor-Ağrı 1970 Spor: Adem Korkmaz
15.30 Serhat Ardahanspor-Sarıkamış Gençlerbirliği: Yasin Kalcıoğlu
15.30 Yüksekova Belediyespor-Muş Menderesspor: Abdullatif Ayhan
15.30 Bitlis Özgüzelderespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor: Olcay  Yıldırım
15.30 1955 Batman Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi: Yusuf Adnan  Kendirciler
15.30 Dersim 62 Spor-Karlıova Yıldırımspor: Muhammed Sevim
16.00 68 Aksaray Belediyespor-Mut İdmanyurdu Belediyespor: Hasan  Kılıçarslan
16.30 Gaziosmanpaşaspor-Edirnespor: Levent Buğra Vartemel
16.30 Çengelköy Futbol Yatırımları-Çerkezköy 1911: Özgür Sevinç
16.30 Altınova Belediyespor-Çayırovaspor: Kadir Özgöde
16.30 Bozüyük Vitraspor-Belediye Derincespor: Levent Gümüşdere
16.30 Maltepespor-Beylerbeyi: Hakan Tezcan
16.30 Yeniçağa Spor-Bartınspor: Alper Akarsu
16.30 Kütahyaspor-Ödemişspor: Veysel Karani Özkan
16.30 Bucak Belediye Oğuzhan Spor-Bigaspor: Kemal Ögen
18.30 Isparta Davrazspor-Kale Belediyespor: Alirıza Tufan Çerçioğl
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
15:00108
VALLECANO ALAVES1.902.903.00
15:30109
FULHAM WATFORD2.103.102.50
17:00110
PARMA CAGLIARI2.003.002.70
17:00111
KAYSERİSPOR KONYASPOR1.853.102.95
17:30112
AUGSBURG WERDER BREMEN2.103.102.50
İlginizi ÇekebilirX