Ziraat Türkiye Kupası'nda program belli oldu!

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 2018-2019 sezonu 1. tur karşılaşma programı belli oldu.

AA
16 Ağustos 2018 - 17:42 | Son Güncelleme: 16.08.2018 - 17:56 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Türkiye Kupası » Ziraat Türkiye Kupası'nda program belli oldu!

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 2018-2019 sezonu 1. tur karşılaşma programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 28-29 Ağustos'ta oynanacak maçların programı şöyle:

28 Ağustos Salı:
14.30 Yeni Amasyaspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Amasya 12 Haziran)
14.30 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kemal Kaynaş)
16.30 Karadeniz Ereğli Belediyespor-1074 Çankırıspor (Beyçayırı)

29 Ağustos Çarşamba:
14.30 Sinopspor-Ünye 1957 Spor (Sinop Merkez Orduköyü Futbol Sahası)
15.15 Kilis Belediyespor-Diyarbakır Yolspor (7 Aralık)
15.30 Iğdır Es Spor-Ağrı 1970 Spor (Iğdır Kışla Semt Sahası)
15.30 Serhat Ardahanspor-Sarıkamış Gençlerbirliği Spor (Halil Efendi Sentetik Sahası)
15.30 Yüksekova Belediyespor-Muş Menderesspor (Yüksekova İlçe)
15.30 Bitlis Özgüzelderespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Bitlis 8 Ağustos)
15.30 1955 Batman Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi Spor (Batman 19 Mayıs 1 Nolu Sentetik Saha)
15.30 Dersim 62 Spor-Karlıova Yıldırımspor (Tunceli Atatürk)
16.00 68 Aksaray Belediyespor-Mut İdmanyurdu Belediyespor (Aksaray Dağılgan)
16.30 Gaziosmanpaşaspor-Edirnespor (Yıldıztabya)
16.30 Çengelköy Futbol Yatırımları-Çerkezköy 1911 Spor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)
16.30 Altınova Belediyespor-Çayırovaspor (Hersekzade Ahmet Paşa)
16.30 Bozüyük Vitraspor-Belediye Derincespor (Bozüyük İlçe)
16.30 Maltepespor-Beylerbeyi (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Yeniçağa Spor-Bartınspor (Yeniçağa İlçe)
16.30 Kütahyaspor-Ödemiş Spor (Zafertepe Sahası)
16.30 Bucak Belediye Oğuzhan Spor-Bigaspor (Bucak İlçe)

- Isparta Davrazspor-Kale Belediyespor (Isparta Atatürk) (Saati daha sonra açıklanacak) 

 
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
canlı skor
  • Meppen-Emmen15:00
  • Leganes-Alcorcon20:00
  • Rayo Vallecano-Grasshoppers21:30
  • Deportivo-A. Bilbao21:45
  • İsviçre-Katar20:00
  • Vasco da Gama-Atletico PR23:30
  • Honduras U201 - 1Costa Rica U20MS
  • Trollhattan FC-Karlskrona AIF20:00
  • IFK Haninge BRB-Karlslunds IF HFK20:30
Tüm maçlar için tıklayın
Çar.
 1X2 ...
18:00437
MORDOVIA SARANSK SKA-KHABAROVSK2.302.702.50
18:00436
KRASNODAR-2 TYUMEN1.852.903.20
18:30439
SHINNIK YAROSLAVL FAKEL VORONEZH1.653.103.75
19:00442
AVANGARD KURSK KHIMKI1.803.003.20
20:00444
BALTIKA KALININGRAD LUCH ENERG VLADIVOSTOK1.703.003.60
İlginizi ÇekebilirX