Ziraat Türkiye Kupası'nda toplu sonuçlar

Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur mücadeleleri bir maç dışında tamamlandı.

AA
11 Eylül 2013 - 20:36 | Son Güncelleme: 11.09.2013 - 20:40 |
A+A-

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur mücadeleleri bir  maç dışında tamamlandı.

Tek maçlı eleme usulüne göre oynanan 1. tur karşılaşmaları, yarın  Bingöl Şehir Stadı'nda, saat 15.00'te başlayacak Muş Ovasıspor-Erzincan  Refahiyespor maçıyla tamamlanacak.



Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

 

    Beylerbeyispor - Anadolu Üsküdar 1908  Spor.......................................( 2 - 1 )

 

    Tuzlaspor - Localtime Fatih  Karagümrük...............................................( 1 - 2 ) (uzatmalarda)

 

    Sancaktepe Belediye Spor -  İstanbulspor..............................................( 1 - 2 )

 

    Çıksalın Spor -  Maltepespor..................................................................( 2  - 1 )

 

    Ümraniyespor -  Silivrispor......................................................................(  0 - 1 )

 

    Darıca Gençlerbirliği -  Kocaelispor.........................................................( 4 - 6 )  (penaltı atışları sonucunda)

 

    Derince Belediyespor -  Sakaryaspor......................................................( 2 - 0 )

 

    Bursa Nilüferspor -  Orhangazispor..........................................................( 0 - 2 )

 

    Ankarademirspor -  Şekerspor................................................................( 1 - 0  )

 

    Keçiörengücü - MKE  Kırıkkalespor........................................................( 5 - 0 )

 

    Adliyespor - Hacettepe  Spor...................................................................( 0 - 3 )

 

    Edirne Spor Gençlik -  Tekirdağspor.......................................................( 3 - 0 )

 

    Beyköy Belediyespor -  Gölcükspor........................................................( 3 - 4 )

 

    Armutlu Belediyespor - Yeşil  Bursa.......................................................( 0 - 1 )

 

    Zonguldak Kömürspor -  Bartınspor........................................................( 3 - 4 )  (penaltı atışları sonucunda)

 

    Tosya Belediye Spor -  Ayancık  Belediyespor.......................................( 3 - 2 )

 

    Çorum Belediyespor -  Ünyespor............................................................( 2 - 1 )

 

    Merzifonspor - 1930 Bafra  Spor.............................................................( 1 - 3 )

 

    Nevşehir Spor Gençlik - Sivas Dört eylül  Belediyespor.........................( 2 - 1 )

 

    Yeşil Kırşehir Spor - Yimpeş  Yozgatspor...............................................( 1 - 0 )

 

    68 Yeni Aksaray Spor - Niğde  Belediyespor..........................................( 1 - 2 )

 

    Karaman Belediyespor - Kayseri  Şekerspor..........................................( 2 - 0 )

 

    Trabzon Akçabat Futbol Kulübü - Arhavi  Spor.......................................( 4 - 1 )

 

    Düzyurspor -  Arsinspor..........................................................................(  1- 2 )

 

    Bayburt Grup Özel İdare - Iğdır Gençlerbirliği  Spor...............................( 2 - 0 )

 

    Göle Belediye Spor - Erzurum Büyük Şehir Belediyesi  Spor.................( 0 - 3 )

 

    Belediye Bingölspor - Elazığ  Belediyespor............................................( 0 - 3 )

 

    Cizre Basra Spor - Tatvan Gençlerbirliği  Spor.......................................( 1 - 2 )

 

    Belediye Vanspor -  Siirtspor..................................................................( 1 -  0 )

 

    Batman Petrolspor - Girmeli Belediye  Spor...........................................( 3 - 0 )

 

    Yeni Diyarbakır Spor -  Adıyamanspor...................................................( 4 - 1 )

 

    Kırıkhanspor - Kahramanmaraş Büyükşehir  Belediyespor....................( 1 - 2 )

 

    Osmaniye Spor 2011 - Payas Belediyespor  1975.................................( 4 - 2 ) (penaltı atışları sonucunda)

 

    Ispartaspor - Bucak Belediye  Oğuzhanspor..........................................( 0 - 5 )

 

    Uşak Sportif Gençlik Spor - Denizli Büyükşehir  Belediyespor...............( 5 - 4 ) (penaltı atışları sonucunda)

 

    Bergama Belediyespor - Balçova Belediye  Spor...................................( 2 - 1 )

 

    Menemen Belediye Spor - Ayvalıkgücü  Belediyespor...........................( 3 - 1 )

 

    Manavagat Evrenseki Spor - Tekirova  Belediyespor.............................( 4 - 2 ) (uzatmalarda)

 

    Kızılcabölükspor - Elibol  Sandıklıspor...................................................( 1 - 0 )  (uzatmalarda)

 

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 08.03.2015




oy ver
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar
MİLLİYET.TV
canlı skor
  • Kasımpaşa-Akhisar Bld.20:00
  • Levante-Eibar21:45
  • VfB Stuttgart-Hertha Berlin21:30
  • Strømsgodset-Odd Grenland15:00
  • Molde-Sogndal18:00
  • Rosenborg-Ranheim19:00
  • Toulouse-O. Marsilya21:30
  • River Plate0 - 0Tigres36dk
  • Juan Aurich-San Jose03:30
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Cum.
 1X2 ...
03:30599
JUAN AURICH SAN JOSE ORURO1.453.404.60
03:30597
ATLETICO NACIONAL ESTUDIANTES LP1.902.903.00
18:00312
OSASUNA ZARAGOZA2.003.002.70
YAZARLAR

SKORERGALERİ