Ajdar'ın Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro istemesine şaşırmalı mıyız?

Her geçen gün skandallarla imza atan Ajdar bu sefer de bizi şaşırtmadı. Armağan Çağlayan'ın Youtube'daki programına konuk olmak için 1 milyon euro isteyen dünya starı Ajdar, 1 milyon euro istemekte ne kadar haklı? Bizler Ajdar'ın, Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro istemesine şaşırmalı mıyız?

Ajdar'ın Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro istemesine şaşırmalı mıyız?

Ajdar'ı konuk etmek istemiş

Ajdar'ı konuk etmek istemiş

Sosyal medyayı aktif kullanıp hem de bütün yaş gruplarına hitap etmeye çalışan Armağan Çağlayan, Youtube'daki programı için Ajdar'ı konuk etmek istemiş. Fakat söz konusu Ajdar olduğu için de hiç beklemediği bir tepki almış. Aldığı tepkiyi de, "Gününüzü şenlendireyim mi? Programımda konuk etmek için Ajdar'ı aradık. Konuk olmak için 1 milyon euro istedi" tweet'ini atarak bize duyurdu. E söz konusu Ajdar olunca insan hem hayret ediyor hem de "Ajdar ya" deyip gülüp geçiyor. 
 

Kendine değer vermekte Ajdar gibi ol

Kendine değer vermekte Ajdar gibi ol

Böylesine bir olay da tabii ki Twitter'ın gündemine oturdu. Herkes iyi kötü Ajdar'a tepki verdi. "Kendine değer vermekte Ajdar gibi ol" diyenler de oldu. Geçtiğimiz günlerde yardım isteyen bir anneye "Ben dünya starıyım" dediği için tepki gösterenler de oldu. 
 

Şaşırmalı mıyız?

Şaşırmalı mıyız?

Twitter yine bildiğiniz gibi. Ama asıl sorulması gereken soru "Ajdar'ın davranışlarına gerçekten şaşırmalı mıyız?" Bence artık şaşırmayalım, Ajdar çünkü. Ben kendini dünya starı olarak gördüğünü pek ciddiye almıyordum ama anlaşılan o ki Ajdar bu konuda çok ciddi. 
 

Ciddi yorum yapan insanlar...

Ciddi yorum yapan insanlar...

Kendini 'Çikita Muz' ve 'Şahdamar' şarkılarıyla dünya starı gören, sanatının eşsiz olduğunu iddia eden Ajdar'a da şaşırmayalım, gülelim. Açıkçası ben Ajdar için böyle ciddi ciddi yorumlar yapan insanlara da çok şaşırıyorum.

Kendinden bahsettirmek istiyor

Kendinden bahsettirmek istiyor

Ajdar yahu karşımızdaki. Neyle ve nasıl gündem olacağını o kadar iyi biliyor ki. Bence yapmak istediği tek şey kendinden bahsettirmek, konuşturmak. Topluma göre normal davranışları olan biri değil. Bunları kasti olarak mı yapıyor yoksa fıtratı mı böyle bilmiyoruz ama bence Ajdar'ı tebrik etmek lazım. 

Çizgisinden vazgeçmiyor

Çizgisinden vazgeçmiyor

Çünkü ben yaptığı bu durumu her ne kadar komik bulsam da takdir ediyorum. Çizgisinden hiç vazgeçmiyor. Bu kimisi için bazen kötü bir durum olabilir ama "Ben dünya starıyım" diyor ve kendini öyle görüp ona göre davranmaya çalışıyor. Tebrik etmek lazım paralel evrende dünya starı olsa bile. 
 

Kendine bir değer biçmiş

Kendine bir değer biçmiş

Tepkilerden, kötü yorumlardan da hiç gücenmiyor. Ne de olsa bir şekilde kendi hakkında konuşturuyor. Kendi kendine bir değer biçmiş Ajdar ve kendine biçtiği o değer çizgisinden de bir adım atmıyor. Vallahi helal olsun.

Ajdar'ın yaptığını biraz yapabilsek...

Ajdar'ın yaptığını biraz yapabilsek...

Hepimiz Ajdar'ın yaptığını kararında, ucundan kıyısından yapabilsek belki çok daha mutlu insanlar olurduk. Sonuçta bir şekilde istediğini elde ediyor, biz yine Ajdar'ı konuşuyoruz. Dikkat çekmeyi başarıyor ve gerçekten her yaptığı da olay olup dile geliyor.

Programa çıksa bu kadar konuşmazdık

Programa çıksa bu kadar konuşmazdık

Bu sebeple ben dünya starı mühendis Ajdar'ı çok zeki buluyorum.Çünkü programa gitmeden bile kendini konuşturdu. Programa çıksa belki Ajdar'ı bu kadar konuşmuyor olurduk. Ayrıca sadece kendinin değil, yaptığı davranışla Armağan Çağlayan'ın programı için de güzel bir reklam oldu. Programı bilmeyen biri bu tweet'ten sonra "Aa neymiş" diye bir girer bakar bence. 
 

Ajdar yine Ajdar yine Ajdar...

Ajdar yine Ajdar yine Ajdar...

Uzun lafın kısası Ajdar yine bildiğimiz Ajdar. Bu sebeple yaptıklarına bir tepki vermek ve ciddiye almak pek mümkün değil. Ama gülmek için güzel bir bahane. Bu sebeple de "Ajdar'ın, Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro istemesine ne kadar şaşırmalıyız?" dersek, "Her an her şeyi beklemeliyiz, fakat artık şaşırmamalıyız" derim.


senolfazilet@hotmail.com

twitter.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak