SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Antalya’da renkli buluşma

.

Milliyet Haber

National Golf Kulübü Kaptanı Salih Fazlıoğlu’nun davetiyle Antalya’da buluşan golf tutkunları, ‘Kaptan Kupası’nda unutulmaz anlar yaşadı

Geçtiğimiz yıl sahibi olduğu Şahin Sucukları adına Kemer Country Golf Kulübü’nde gerçekleştirdiği turnuvanın güzelliği hâlâ konuşulan Salih Fazlıoğlu, bu kez National Golf Kulübü Kaptanı olarak sahaya çıktı ve ‘Kaptan’ olarak ilk kez düzenlediği ‘Kaptan Kupası’ ile keyifli bir organizasyona imza attı.
Pandemi nedeniyle iki yıllık aranın ardından buluşan golf tutkunları, Antalya Belek’te mücadele etti. Organizasyonda, Gross birinciliğini kadınlarda Beyhan Goldman Benardete elde ederken, erkeklerde Şehmus Işık kupanın sahibi oldu.

Fazlıoğlu, “Pandemi süreci nedeniyle iki yıldır yapamadığımız turnuvayı bu yıl çok büyük bir katılımla gerçekleştirdik. Herkese katılımından dolayı teşekkür ediyorum. Dereceye girenleri de kutluyorum” dedi.
Turnuva sonunda kazananlara düzenlenen törenle ödülleri verildi. Kupaları, Salih Fazlıoğlu ve Regnum Carya Onursal Başkanı Fikret Öztürk takdim etti.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Galada bir arada
  2. Gurur günü
  3. SERGİDE BULUŞTULAR
  4. HEYECAN DOLU FiNAL
  5. Yaz düğünü
  6. Eğitime destek için bir arada
  7. Gururlandıran yıl dönümü
  8. Tapan'ın özel konukları
  9. Farkındalık buluşması
  10. Nostaljik yıl dönümü