SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Gururlandıran yıl dönümü

.

Milliyet Haber

İstanbul Sanayi Odası’nın 70’inci kuruluş yıl dönümü gecesi, renkli anlara sahne oldu

Her biri kendi alanında önemli bir yere sahip 700 sanayici üyenin önerisi ile 30 Mayıs 1952 tarihli toplantıda İstanbul Sanayi Odası’nın müstakil bir sanayici kuruluşu olarak kurulmasının 70’inci yıl dönümü, görkemli bir gala gecesi ile kutlandı. İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve İstanbul Sanayi Odası Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay’ın ev sahipliğindeki gecede konuklar, Bahçıvan ve üye arkadaşları tarafından karşılandı. Gecede Halit Narin ile Ömer Dinçkök gibi eski başkanların yanı sıra iş, sanat, akademik ve politika dünyasının pek çok tanıdık siması bir araya geldi.

Misafirler, geceye Güzel Sanatlar Lisesi Koro Dinletisi ile başladı. Sonrasında izlenilen ‘70. Yıl’ filmi büyük alkış aldı. Plaket törenin ardından sahne alan Candan Erçetin ise geç saatlere kadar konuklara müzik ziyafeti çekti.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ÜZÜM KESME ZAMANI
  2. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI
  3. Geleneksel buluşma
  4. Kovboylar partide
  5. ASIRLIK OTELDE KUTLAMA
  6. BODRUM RANDEVUSU
  7. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  8. NEFES KESEN YARIŞ!
  9. BAHÇEDE TİYATRO
  10. RENKLİ BULUŞMA

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.