SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

KEMER COUNTRY’DE KUPA GÜNÜ

.

Milliyet Haber

‘Yetişkin, Kadın ve Veteran Biniciler Engel Atlama Türkiye Kupası’, Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde sahiplerini buldu!

‘Yetişkin, Kadın ve Veteran Biniciler Engel Atlama Türkiye Kupası’, hafta sonu Kemer Country Atlı Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşti. Yarışmaların medya sponsorluğunu Demirören Medya ve Radyo üstlenirken, sağlık Sponsorluğunu, Hastane Derindere üstlendi. ‘Eyüp Sabri Tuncer Yetişkin Biniciler Türkiye Kupası’nın şampiyonu Onur Coşkun oldu. Biniciler, ödüllerini Türkiye Binicilik Federasyonu ve Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin Tuncer’in elinden aldı. Yazar, Kemer Country Binicilik kulübü üyelerinden Lale Apa anısına düzenlenen ve ‘Lale Apa Kadın Biniciler Türkiye Kupası ’nın şampiyonu Nil Özvanlıgil oldu. Veteran Biniciler Türkiye Kupası’nın şampiyonu ise Hande Varhan Musaoğlu oldu.

 

 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ASIRLIK OTELDE KUTLAMA
  2. BODRUM RANDEVUSU
  3. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  4. NEFES KESEN YARIŞ!
  5. BAHÇEDE TİYATRO
  6. RENKLİ BULUŞMA
  7. KEMER COUNTRY’DE HEYECANLI YARIŞLAR
  8. Datça’da sanat buluşması
  9. YAZ BULUŞMASI
  10. Golfçülerin başkent çıkarması

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.