SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

ABARTILARA AÇIĞIZ

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Yay burcuna ilerleyen Ay, daha özgür ve hareket halinde iyi hissedebilece-ğimizi anlatıyor. İyimserliğimiz artarken, kısıtlamalardan kurtulmuş hissedebiliriz. Ancak fikirlerimizde fazla cesur ve abartılı olma durumu da olabilir. Fanatikleşmeyelim. Öğle sonrasında yolculuklarda daha dikkatli olmalıyız. Yenilikçi fikirler, ilginç yaklaşımlar ve sezgilerimizden de yararlanabileceğimiz fırsatlar bulabiliriz. Sanatsal bir uğraş olaylara daha farklı bakmamıza yardımcı olabilir. Ancak günün geç saatlerinde sorumluluklar artıyor olabilir ya da bu saatlerde yolunda gitmeyen durumlar gündeme gelebilir.

KOÇ: Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde yapacağınız görüşmelerde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işlere yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar çıkabilir.

BOĞA: Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeme gelebilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde endişe duyduğunuz konular nedeniyle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir.

İKİZLER: İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkıyor. Sabah saatlerindeki iletişimde olduğunuz kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Bu durum sizi uğraştırabilir. Dengeniz bozulabilir. İlerleyen zamanlarda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir.

YENGEÇ: İş arkadaşlarınızla tartışmaya girebilirsiniz. İşe ait sorumluluklarınızın sizi yıprattığını düşünebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Öğle saatlerinde yolunuzu bulmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız plana uymanız işlerinizi toparlamanızda size yardımcı olacaktır.

ASLAN: Kendinizi ifade etmek isterken karşınızdakiyle tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. İlgilendiğiniz konularda risk almaya yatkınsınız. Kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

BAŞAK: Ailevi konularla ilgili fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Bunalmış hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Eve ait konular gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

TERAZİ: Çevrenizdekilerle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar var. Dağılmış hissedebilirsiniz. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. Akşam saatlerinde sosyal konulara yönelebilirsiniz. Fikirlerinizi daha güçlü savunabilirsiniz.

AKREP: Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Dağınık hissedebilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akışta kalın.

YAY: Hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları olabilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumlulukların içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam ilişkilerinizdeki sıkıntılar ön plana çıkabilir.

OĞLAK: Gizli kalmış olaylardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Yaşadığınız içsel süreçler nedeniyle dağınık hissedebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızı düzenlemek ve daha iyiye götürmek isteyebilirsiniz.

KOVA: Gelecek beklentilerinizle ilgili planlar yapacağınız bir gündesiniz. Yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Akşam organizasyonlar yapabilirsiniz.

BALIK: Bugün hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlardasınız. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizle ilgili konular bunalmanıza neden olabilir. Uğraştığınız işleri düzeltmek ve daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Aşkta gerçekçi olmak gerekebilir
  2. Yeni bir Mars döngüsü başlıyor
  3. Koşullar pek destekleyici olmayabilir
  4. Mars, Terazi’ye ilerliyor
  5. Riskli bir gündeyiz
  6. Uyum sağlamak gereken bir gün
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Astroloji öğrenenlere öneriler
  9. Zorlanabiliriz
  10. Sanatsal uğraşlar için güzel bir gün

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.