SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

AİLEVİ KONULAR

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Varsayımlarımızı, ön yargılarımızı dikkatle izleyelim. Önem verdiğimiz, aşırı benimsediğimiz konularda bazı hastalar ya da eksikler olabilir. Aynı zamanda ailevi hassasiyetler, ilişkilerde bizi bağlayan durumlar içinde eksiklik duygusu yaşanabilir. İlişkilerde, ailevi konularda daha fazla paylaşım arıyoruz.

Duygusal nedenler ve alınganlık yaratabilecek durumlara dikkat edelim. Yanlış anlamalar, iletişim problemleri yüzünden ilişkilerimizde karışıklıklar yaşayabiliriz. Bu durum özellikle öğle saatlerinde bizi daha yakından ilgilendirebilir. Günün geç saatlerinde harekete geçmek ve düşüncelerimizi yenilemek konusunda daha aktif olacağız.

KOÇ: Ailevi konuların hassasiyet oluşturacağı bir gündesiniz. Gün içinde babanızı koruma isteği içinde olabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara yön vermek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda çabalamanız gereken koşullar oluşabilir. Akşam sanatsal aktivitelerde bulunabilirsiniz. Akışta kalın.

BOĞA: İletişimle ilgili konularda hassasiyet oluşabilir. Çevrenizdekileri koruma isteği içinde olabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme isteği içinde olacağınız zamanlar var. Keyif aldığınız insanlarla organizasyonlara katılabilirsiniz.

İKİZLER: Maddi kaynaklarınızla ilgili mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Kaynakları korumak için yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Engelleri aşmak için kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Akşam kendinizi hayalperest hissedebilirsiniz.

YENGEÇ: İşlerinizde sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz işlerinizi korumak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi ilerletmek isteyeceğiniz zamanlar var. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Akşam için keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

ASLAN: Kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu durum kişisel hassasiyet oluşturabilir. Sahip olduklarınızı korumak için daha çok çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde kendi iç dünyanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde ilgilendiğiniz konularda hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

BAŞAK: Gelecek beklentileriniz konusunda hassas olduğunuz bir gündesiniz. Yapmak istediğiniz yolculuklar üzerinde düşünebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular üzerine daha fazla düşebilir, koruma içgüdüsüyle yaklaşabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla sosyal ortamlarda vakit geçirebilirsiniz. Akışta kalın.

TERAZİ: İş hayatınıza daha sezgisel yaklaşacağınız bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizde ilişkilerinizde daha hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Akşam saatleri daha rahat geçebilir.

AKREP: Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Akşam sanatsal aktiviteler için uygun zamanlar var.

YAY: Hassasiyetiniz olan konularda endişe duyabilirsiniz. Sezgisel yaklaşabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Yenilenmek istediğiniz sürece girebilirsiniz. Parasal olaylarınıza yön kazandırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla emek harcayabilirsiniz. Akıcı koşullar var.

OĞLAK: Eşinizle ilgili daha fazla hassasiyetiniz oluşabilir. İkili ilişkilerinizde dengeyi korumak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyeceğiniz zamanlar var. Yaşanacak uyumsuzluklara karşı dikkatli olmalısınız. İş hayatınızdaki yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi korumak isteyeceksiniz.

KOVA: Çalışma arkadaşlarınızı koruma isteği içinde olabilirsiniz. Hassasiyetinizin arttığı durumlarda sorumluluklarınızda artabilir. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntıları ihmal etmeyin. Programlarınız sizi rahatlatacaktır. Akşam akıcı koşullar var.

BALIK: Keyif aldığınız hobilerinize yönlenebilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetler oluşabilir. Sezgilerinizle hareket etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Aşırı korumacı tavrınız karşınızdakini rahatsız edebilir. Dengeli olmaya özen göstermelisiniz. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapacağınız bir gündesiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. DOLUNAY MUHASEBE GETİRİYOR
  2. Dolunay muhasebe getiriyor
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  5. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  6. Merkür gerilemeye başlıyor
  7. Hareket ve heyecan var
  8. Işıklar uyumlu
  9. ESNEK OLMALIYIZ
  10. Sabah saatleri test edici