SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Ani gelişmeler yaşanabilir

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Akrep burcunda ilerleyen Ay, Uranüs ile karşıt açı kurarken, beklenmedik gelişmelere, bazı değişikliklere hazır olmak gerekebilir. Belirli endişeler ve huzursuzluk içinde olabiliriz. Esnek hareket etmeye özen gösterelim. Kimi zaman çekişme yaratan bir durum, ortaklı bir konuda gücümüzü daha fazla ortaya koymak isteyebiliriz.
Öfke ya da şiddet içerebilecek durumlara karşı daha uyanık olalım. Duygusal nedenler ya da kayıp hissinin neden olabileceği koşulları daha iyi yönetmeye çalışmalıyız. Özellikle öğle saatlerinde yolculuklar, görüşme içeren konularda daha sakin kalmaya dikkat edelim. Gerginlikler yaşayabiliriz.

KOÇ: Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah fikir çatışması içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda endişe içinde olacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. . Parasal konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Akşam yaratıcı uğraşlar var.

BOĞA: Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işleri sağlamlaştırmak için elinizden geleni yapacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde iletişim problemlerinden kaynaklı huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler verebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. 

İKİZLER: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde iletişimden kaynaklı problemler çıkabilir. Çevrenizle ilgili gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fazla çatışma içinde olmamaya özen gösterin. Dedikodulara kulak asmamanızda fayda var. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. 

YENGEÇ: Gündeminizi aşk ilişkiniz oluşturabilir. Sabah yaşayacağınız fikir çatışmaları sizi biraz rahatsız edebilir. İşlerinizde yaratıcılığınızı ön plana koyabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğini işleri tercih edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda harekete geçebilirsiniz. Akşam hayalci olabilirsiniz.

ASLAN: Ailevi konularda iletişimden kaynaklı problemler çıkabilir. Geçmişe ait konularda abartılı tavırlar keyfinizi kaçırabilir. Üzerinde çalıştığınız işlerde ilerleme ve büyüme elde etmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yeni temeller atıp, işlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı işlerle ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK: Sorumlu olduğunuz konularda çok fazla yazışma ve konuşma içinde olabilirsiniz. İletişim problemlerine dikkat edilmesinde fayda var. Zaman zaman fikir çatışmaları yaşanabilir. Uğraştığınız işlerin sağlam olması için elinizden geleni yapabilirsiniz. Akşam daha akıcı ve keyifli koşullar söz konusu. 

TERAZİ: Yeteneklerinizi kullanarak işlerinizde gelişme sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi ifade etmek ve yaratıcılığınızı kullanmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Maddi konularla ilgili alacağınız destekler size farklı bakış açısı katabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

AKREP: Önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah fikirlerde abartı söz konusu olabilir. İletişimden doğan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bedeninizle ilgili konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İmaj değişikliği yapacağınız zamanlar var. İlişkilerinizde daha hayalperest hissedebilirsiniz. 

YAY: Sabah fikir çatışmasına girmemeye özen gösterin. Bilemediğiniz konularda dolayı anlaşmazlıklar gün boyu canınızı sıkabilir. Gizli kalan olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda temel atmak isteyebilirsiniz. Akşam yaratıcı ve keyif aldığınız şeylerle uğraşabilirsiniz. 

OĞLAK: Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni hedefler koyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuların daha fazla içine girip, başarılı olmak isteyebilirsiniz. Sabah yaşayacağınız fikir çatışmaları keyfinizi kaçırabilir. İş hayatınızda destekler sizi rahatlatacaktır. Akşam arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Akışta kalın.

KOVA: İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak ve göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için ellerinizi kirletmekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle fikir çatışmasına girmemeye özen gösterin. Annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin.

BALIK: Yeni ufuklara açılmak için heves duyuyor olabilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni planlar yapabilirsiniz. Akademik konula gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bütünü daha rahat görebileceksiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgili uğraş içinde olabilirsiniz.  

Yazarın Diğer Yazıları

  1. DOLUNAY MUHASEBE GETİRİYOR
  2. Dolunay muhasebe getiriyor
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  5. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  6. Merkür gerilemeye başlıyor
  7. Hareket ve heyecan var
  8. Işıklar uyumlu
  9. ESNEK OLMALIYIZ
  10. Sabah saatleri test edici