SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Arayış içinde olacağız...

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Beklentilerimizde değişiklikler ve yeni arayışlar gündeme geliyor. Özellikle ilişkilerde daha yorgun ve sıkışmış hissedebiliriz. Kişisel açıdan fazla önem verdiğimiz bir konu yüzünden hoşnutsuzluklar yaşanabilir. Ancak yine de hareketli ve canlıyız. İyimserliğimizi daha fazla paylaşmak istiyoruz. Duygusal alan üsteleyici olmamaya bakalım. Enerjimizi işle ilgili konulara, somut uğraşılara vermek daha yararlı olacak. Tam olarak hoşumuza gitmeyen durumlarda olayları gerçekçi şekilde ele almaya bakalım. Bazı kafa karıştırıcı durumlar yüzünden dağınıklık yaşayabiliriz. Detaylardan yeni şeyler öğrenmek gerekiyor. Böylece benzer hatalardan kaçınabiliriz.

KOÇ

Yeni şeyler keşfetme isteği içinde olabilirsiniz. Yolculuklar planlamak size keyif verebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Zevk aldığınız şeyleri yapmak için zamanınız olacak. İşlerinizde sıkışmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler gündeminizi etkileyebilir.

BOĞA

Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Gün içinde akmayan koşullar söz konusu. Bazı olayları sonuca bağlamakta zorlanabilirsiniz. Parasal yenilenmeye gidebilirsiniz. İlişkilerde uğraştıran durumlar olabilir.

İKİZLER

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. İşlerinizde sıkışmalar olsa da iyimserliğiniz devam edecek. Gün içinde uğraştıran durumları sonuca bağlayamayabilirsiniz. İşlerinizdeki eksiklikleri tamamlamak için uygun bir gün.

YENGEÇ

Çalışma arkadaşlarınızla ilgili mevzular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yapacağınız programlar, akıcı bir şekilde ilerlemeyebilir. Süreçlerinizde dağılmalar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi biraz yorabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. İşlerinizdeki düzenlemeleri yapabilirsiniz.

ASLAN

İşlerinizde yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bazı konularda rahatça risk alabileceksiniz. Aşk gündeminize gelebilir. İlgilendiğiniz konuları sonuca bağlamak kolay olmayabilir. Hayatınızda düzeltmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Gün içinde dağınık koşullar söz konusu.

BAŞAK

Eve ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Eski meselelerle ilgilenebilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. İyimser tavrınızla olayları daha iyi kontrol edebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Eşinizle ilgili durumlarla uğraşabilirsiniz.

TERAZİ

İletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Zekanızı kullanacağınız işlere yöneleceğiniz zamanlar var. Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlarda dağıldığınızı hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlayabilirsiniz. Akışta kalın.

AKREP

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek sizi iyi hissettirebilir. İşlerinizi tamamlamak ve eksikleri gidermek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizde uğraştıran durumlar olabilir.

YAY

Önem verdiğiniz olaylara yönlenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği veya diyete başlamak için uygun bir gün olabilir. Uğraştığınız işlerin içinde dağıldığınızı hissedebilirsiniz. İşlerin toparlanması zaman alabilir. Eksiklikleri tamamlamak daha uygun olabilir.

OĞLAK

Kayıp yaşayacağınız zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız işleri sonuca bağlamak kolay olmayabilir. Akışta kalmaya çalışın. Korktuğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir.

KOVA

Meslektaşlarınızla organizasyona katılabilirsiniz. Gelecek ümitlerinizi planlayacağınız zamanlar içindesiniz. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Eksik gördüğünüz konuları tamamlamak yeterli olabilir. Çalışma hayatınızda destekler sizi rahatlatacaktır.

BALIK

Hedeflerinize ulaşmak için sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz. Sonuca giderken dağıldığınızı hissedebilirsiniz. İşlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırmasın. İyimserliğinizi koruyabileceksiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Dengeli ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Aşkta gerçekçi olmak gerekebilir
  2. Yeni bir Mars döngüsü başlıyor
  3. Koşullar pek destekleyici olmayabilir
  4. Mars, Terazi’ye ilerliyor
  5. Riskli bir gündeyiz
  6. Uyum sağlamak gereken bir gün
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Astroloji öğrenenlere öneriler
  9. Zorlanabiliriz
  10. Sanatsal uğraşlar için güzel bir gün

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.