Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar
You are already subscribed to notifications.

Ay Akrep'te tutuluyor

.

Milliyet Haber

Süperay olarak, Ay batarken ülkemiz civarından da görülebilecek bu Ay tutulması halkı ilgilendiren konulara sıkıntı ve kayıplar getirebilir. Ay’ın güney ay düğümü ile birleşiyor olması güvenlik, huzur ve istikrar konularını zedeliyor ve korku getiriyor. Bugünlerde riskli içeren konulara girişmemeliyiz.
Ay saat 14.50’den sonra Yay burcuna ilerleyecek.
Nelerden kaçınmalı? Saat 14.50’den sonra daha destekleyici ve geliştirici imkanlar var. Ay’ın akşam saatlerinde Jüpiter ile olan uyumu yabancılarla ilgili konuları, cesareti ve iyimserliği destekliyor. Günün geç saatlerinde uzlaşı bulmak pek kolay olmayabilir ve kafamız daha çok karışıyor olabilir.

KOÇ: Ortaklı parasal konularla meşgul olabileceğiniz bir gündesiniz. Finansal mevzularda yenilikler yapma üzerinde durmanız mümkün. Endişe yaratan durumların üzerinde çalışarak daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi yorabilir. 

BOĞA: İkili ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Öğleden sonra paylaşımlarınızda daha fazla derinlik arayabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili eksikleri kapatmak ve daha iyi hale getirmek için işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

İKİZLER: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için gayret göstereceğiniz bir gündesiniz. Öğleden sonraki zamanlarda duygusal yönden yoğun paylaşımlar içine girebilirsiniz. Gün içinde sağlığınızla ilgili konulara dikkat edin. 

YENGEÇ: Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizde eksikliklerinizi tamamlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Gün içinde keyif alacağınız harcamalarda yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde aşk hayatınız canlanabilir. Duygusal paylaşımlar içinde olacağınız zamanlar var. 

ASLAN: Ev hayatınızla ilgili stres yaratan koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi güven arayışına itebilir. Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Çalışma hayatınızda ilgilendiğiniz konuları daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz.

BAŞAK: İletişim temponuz artabilir. Uğraştığınız konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. 

TERAZİ: Çalışma hayatınızda kişisel yeteneklerinizi kullanmanızı gerektirecek koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sizi uğraştıran bazı işlerde bitişler yaşamanız mümkün. Maddi kaynaklarınızla ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulardaki sıkışıklık yaşayabilirsiniz. 

AKREP: Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli ve enerjik olduğunuz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz meselelerde daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. 

YAY: Uğraştığınız işlerdeki belirsizlikler nedeniyle strese kapılabilirsiniz. Gizli düşmanlar gündeme gelebilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğle saatlerinde daha fazla içe dönük olabilirsiniz. Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak isteyeceğiniz zamanlar var.

OĞLAK: Gelecek beklentilerinizin üzerine odaklanacağınız bir gündesiniz. Planladığınız işlerinizde bazı sonlanmalar yaşanabilir. Üzerinde çalıştığınız konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

KOVA: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedefleriniz için daha hızlı ilerlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde yaşanan gerginlikler keyfinizi kaçırabilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. 

BALIK: Yabancılarla ilgili konularda bazı sonlanmalar deneyimleyebilirsiniz. Yeni ufuklara açılma isteği içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla yolculuklar planlayabilirsiniz. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Kritik Mars Boğa transiti
  2. Kritik Mars Boğa transiti
  3. Kendimize daha çok güvenebiliriz
  4. Yeni istekler olabilir
  5. Hareketli bir yeniay
  6. ÖĞLE SONRASI HIZLI OLABİLİRİZ
  7. Yön arıyoruz
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Yengeç'te hızlı ve hevesli bir yeniay
  10. Yengeç’te hızlı ve hevesli bir yeniay