SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Daha çok şey paylaşabiliriz

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Terazi burcunda ilerleyen Ay, düşünsel konularda ve anlaşmalarda ilerleme sağlayabileceğimizi anlatıyor. Daha mantıklı ve gerçekçi hareket edebiliriz. Ancak güç kullanmak ya da manipüle edici durumlarla karşılaşmak da mümkün. Dolayısı ile ilişkilerimizde bizi hassas kılan durumlarla da uğraşabiliriz. Duygusal alanda daha samimi olmaya çalışalım. Bizi zorlayan ya da baskılayan olayların içinde daha sağlam ve kararlı olmaya çalışmalıyız. Akşam saatlerinde evde daha sakin ve dengeli olmaya, tepkilerimizi dengede tutmaya ihtiyacımız var. Böylece ortak durumların üzerinde uzlaşıya varmamız zor olmayacak. Akışta kalmaya özen gösterin.

KOÇ: Sabah saatlerinde eşinizle birlikte hızlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalarda dikkatli olmanız gerekebilir.

BOĞA: Çalışma hayatınızdaki gündeminiz yoğun olabilir. İletişimin kendiliğinden aktığı bir gündesiniz. Yapacağınız programlar sizi rahatlatacaktır. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. 

İKİZLER: Yoğun bir haberleşme içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz çalışmalarda daha kolay riskler alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var. Arkadaşlarınızla sohbet etmek size iyi gelecektir. 

YENGEÇ: Sabah saatlerinde ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ev hayatınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor. Eskiden kalma konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu hissetiğiniz durumlarda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz.

ASLAN: Eğitim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde yazışma ve konuşmalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hazırlayacağınız sözleşmelerde dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizle ilgilenmelisiniz.

BAŞAK: Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde görüşmeler de yoğunluk olabilir. Ticari konularla ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler nedeniyle hafiflemiş hissedebilirsiniz. harcamalar yapabilirsiniz. 

TERAZİ: Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Kişisel niyetlerinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz. İletişimden kaynaklı aksaklıklara dikkat edin. Ticari konular gündeme gelebilir. Kişisel hassasiyetiniz olduğu durumlara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var.

AKREP: Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı iletişim problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Alınan kararlarda dikkatli olmakta fayda var. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz zamanlar olabilir. Rahatlatıcı koşullar söz konusu..

YAY: Gün içerisinde görüşmeler içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde kendiliğinden akan iletişim söz konusu... İş hayatınızda alacağınız destekler sizin daha rahat ilerlemenize neden olacaktır. Mesleki gruplar ön plana çıkabilir. Keyif alacağınız ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. 

OĞLAK: İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenelebilirsiniz. Sabah saatlerinde yoğun bir gündeminiz olabilir. İletişimin hızlı aktığı zamanlar var. Ortaklı konular ile ilgili uygun koşullar oluşacak. Sağlam temeller atmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebilirsiniz. 

KOVA: Sabah saatlerinde görüşmelerin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlar var. Keşfetmek ve anlamlandırmak için yolculuklar planlayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. 

BALIK: Kriz yaratan koşullar oluşabilir. Sabah saatlerinde hızlı akan iletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya özen gösterin. Parasal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Ortaklı para durumları gündeminizi meşgul edebilir. Yeni ortamlara girebilirsiniz. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yıldızların izleri
  2. Sakin olmakta fayda var
  3. Yıldızların izleri
  4. Kabullenmeye açığız
  5. Yeni çözümler arayabiliriz
  6. Sosyal bir gündeyiz
  7. Yenilenen enerjiler
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Hem Koç’ta, hem yeniay
  10. Acele etmemeliyiz

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.