SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Dolunaya hazırlanalım

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Sevgili okurlar, ilginç zamanlardan, bizi dürtükleyen, harekete geçiren günlerden geçiyoruz. Mücadele ve savaş gezegeni Mars’ın, Terazi burcundan geçtiği bu dönemde, her şey daha kışkırtıcı olabilir. Üstelik 20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay, bu koşulları çok daha fazla belirginleştiriyor. Dolunayda güçlü bir kutuplaşma vardır ve bu gerilim sıklıkla ilişkiler üzerinden boşalır.

Bu dolunay enerjisi altında, tek başına karar verme ve öne çıkma konusunda test edileceğiz. Eğer koşullar karar vermemizi ve öne çıkmamızı gerekli kılıyor ise, bu noktada çekince göstermeyeceğiz. Merkür’ün de düzgün harekete dönmüş olması, yeni bir hareket planı çizebileceğimizi göstermekte.
Halkı ilgilendiren hassasiyetler, bazı olaylar dikkat çekici olabilir.

Yükselen burcunuza göre bu dönem

20 Ekim’den 5 Kasım’daki elektrikli yeniaya kadar sürecek olan bu dönemde, yükselen burçlar;

Koç: Bugün sizi duygusal açıdan yoran ya da meşgul eden bazı durumlar gündeme gelebilir. Gizli kalan durumlarla da karşılaşabilirsiniz.
Boğa: Ortaklı işler, eşiniz ya da yakın beraberlikler üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız.
İkizler: Bugün uğraşmak ve çaba göstermek gereken durumlar, hassasiyetler olabilir. Hizmet etmek, fedakârlık göstermek de söz konusu olabilir.
Yengeç: Duygusal yoğunluklar ve abartılara dikkat edin. Sevdiklerinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenmek gereği var.
Aslan: Ay’ın boşlukta kalması sizi duygusal açıdan ya da evle ilgili konularda yorabilecek, zaman alabilecek durumlara işaret. Daha olumlu düşünmelisiniz.
Başak: Bugün yakın çevrenizdeki durumlar, zihinsel açıdan meşgul eden koşullar yüzünden kendinizi gergin bulabilirsiniz. Duygusal diyaloglar gündeme gelebilir.
Terazi: Söz konusu para durumunuz ise gereksiz harcamalara ya da israfa dikkat etmelisiniz. Destek bulmak konusunda da yorulabilirsiniz.
Akrep: Ay burcunuzda ilerlerken ailevi konular ya da sevdiklerinizle daha fazla ilgilenme gereği olabilir. Uzaklarla ilgili konular da dikkat çekebilir.
Yay: Bugün şansınızı aşırı zorlamamalısınız. Duygusal açıdan sizi zorlayan hassasiyetler gündeme gelebilir.
Oğlak: Bugün gelecek yönünde düşünmek gerekiyor. Ancak şartları aşırı zorlamamaya bakmalısınız.
Saka: Eve ya da işe yönelik konularda sonuç almak pek kolay değil. Daha yapıcı bir tavır içinde olmalısınız.
Balık: Bugün uzaklarla ilgili konular, yolculuklar dikkat çekebilir. Ancak bazı huzursuzluklar da gündeme gelebilir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Ani gelişmeler yaşanabilir
  2. Daha sosyal olabiliriz
  3. Daha sosyal olabiliriz
  4. Yeni haberler ve kararlar var
  5. Bu hafta size ne getirecek?
  6. Yay'da Güneş tutulması ne anlama geliyor?
  7. Kişiliğimizi kullanabiliriz
  8. Destek bulabiliriz
  9. AKŞAM SAATLERİ DAHA POZİTİF
  10. AİLEVİ KONULAR