SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Düşüncelerimizi toparlayalım

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Ay, İkizler’in üçüncü dekanında ilerlerken, duygularımızı aktarmak pek kolay olmayabilir. Yönümüzü bulmak, isteklerimizi netleştirmek konusunda bazı ikilemler yaşayabiliriz. Sabah saatlerinde etki altında kaldığımız ya da dikkatsizlikler yaşadığımız durumlar olabilir. Ancak yine de bugün elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Ay’ın ışığı küçülürken daha çok devam eden işleri toparlamak ya da sona erdirmek daha uygun olabilir. Özellikle günün ilk yarısında hesapta olmayan durumlar yüzünden kendimizi dağınık hissedebiliriz. Neyse ki günün geç saatlerinde düşüncelerimizi daha olumlu sonuçlarla toparlamak mümkün olacak.

KOÇ

Çevrenizde gelişen olaylar gündeminizi etkileyebilir. Zihinsel mücadele gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Öğle saatlerinde işlerinizde hata yapma riskiniz artabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konularda elinizde olmayan nedenlerden dolayı bitişler olabilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Maddi kaynaklarınızla ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Gizli konular gündeminizi meşgul edebilir. Öğle saatlerinde işlerinizle ilgili kararlar alamayabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili mücadele etmeniz gereken konular meydana gelebilir. Gün içinde alacağınız destekleri iyi değerlendirin.

İKİZLER

Yeni başlangıçlar yapmak için mücadele vereceğiniz bir gündesiniz. Kişisel önem verdiğiniz konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmayın. Öğle saatlerinde daha az risk taşıyan olaylara yönelebilirsiniz.

YENGEÇ

Uğraştığınız konularda sonlanmalar olabilir. Üzerinde uzun zamandır çalıştığınız olaylarda çözülme meydana gelebilir. Bu durum iç dünyanıza çekilmenize neden olabilir. Öğle saatlerinde olaylar daha bulanık hale gelebilir. Zorlandığınız meselelerde mücadele etmek isteyebilirsiniz.

ASLAN

Gelecek beklentilerinizde gizli kalmış olaylardan dolayı sıkışmalar meydana gelebilir. İşlerinizi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde dağınıklık yaşayabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenmek ve kafanızı dağıtmak isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili alanlar gündeminizi meşgul edebilir.

BAŞAK

İş hayatınızda çözülmeler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız konulardan feragat edebilirsiniz. Zorlanmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Üstlerinizle mücadele içine girebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar var. İşlerinizde risk almak için uygun bir gün olmayabilir.

TERAZİ

İç dünyanızda yeni ufuklara açılabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Uğraştığınız meselelerle ilgili bitişler ve sonlanmalar olabilir. Yaşadığınız olaylarda zorlanacağınız alanlar ön plana çıkabilir. Korku hissettiğiniz konularla yüzleşebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.

AKREP

Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı para işleriyle ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi rahatsız edebilir. Elinizde olmayan nedenlerden işlerinizde bitişler meydana gelebilir. Feragat etmeniz gereken konular oluşabilir. Akışta kalın.

YAY

İkili ilişkilerinizle ilgili bitişler meydana gelebilir. Eşinizle ilgili konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde işlerinizde hata yapma olasılığınız yüksek, dikkat göstermenizde fayda var. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Uğraştırabilecek konulara karşı özenli davranmalısınız.

OĞLAK

İş hayatınızda kayıplar olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla mücadele gerektiren durumlar yaşayabilirsiniz. Sizi yoran yıpratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Öğle saatlerinde dağıldığınızı hissedebilirsiniz. Sorumlulukların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Akışta kalın.

KOVA

Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Bu konularda mücadele vereceğiniz zamanlar var. Uğraştığınız işlerinizde bitişler olabilir. Bu durum sizi kabullenmeye itebilir. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Gençlerle ilgili alanlar gündeminizi meşgul edebilir.

BALIK

Ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Bu durum kendi iç dünyanıza dönmenize neden olabilir. Öğle saatinde yaşayacağınız dalgınlık sizi hatalara itebilir. Evinizle ilgili mücadele edeceğiniz durumlar sizi zorlayabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Bu hafta size ne getirecek?
  2. Sonbahar haritası neler gösteriyor?
  3. Sonbahar haritası neler gösteriyor?
  4. Kadınlarla ilgili konular dikkat çekebilir
  5. Güven arıyoruz
  6. İkna edici olmak durumundayız
  7. TEPKİ YARATAN DURUMLAR VAR
  8. Kabullenmeye açığız
  9. Bu hafta size ne getirecek?
  10. Yeni bir Mars döngüsü başlıyor

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.