SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

ESNEK OLMALIYIZ

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Boğa burcundaki Ay, maddi konulara, birikimlerimize hassasiyet ve dalgalanma getirmekte. Bugün güven ve istikrar arıyoruz. Ancak Ay’ın sert açılar altında kalması, özellikle akşam saatlerinde Satürn’ün getirdiği baskı bazı talihsizliklere, engellemelere işaret edebilir. Devam eden işlere odaklanmak doğru olacak.

Öğle saatleri görüşmeler, işle ilgili konular ve sunumlar açısından hareketli... Bu saatlerde bir uzlaşı yaratmak gerekebilir. Ancak inat eder ve kendimizi güvensiz hissedersek hiç yol alamayabiliriz. Hemen öğle sonrasındaki saatlerde beklenmedik durumları iyi yönetmeye bakalım.

KOÇ: Maddi kaynaklarınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda yeni fikirler geliştirebilir ve bunları hemen uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Sabah olaylara karşı çok daha iyimser yaklaşacağınız zamanlar var. İş hayatınızda destekler sizi rahatlatacaktır. İletişime daha açık olacaksınız.

BOĞA: Olumlu adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İmaj değişikliği yapmak size iyi gelebilir. Sabah abartıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda keyif aldığınız şeylere para harcamaktan çekinmeyeceksiniz.

İKİZLER: Bilemediğiniz konular tarafından çevrelendiğinizi hissedebilirsiniz. Sabah zevklere düşkünlük söz konusu. Hareketli ve iletişime dayalı bir gündesiniz. Gizli alanlar gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda kabullenme içine girmek sizi rahatlatabilir. Akşamüstü kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz.

YENGEÇ: Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni fikirler üreteceğiniz ve harekete geçmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde işlerinizin rast gitmesinden dolayı kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda abartıya kaçabilirsiniz. Ticari görüşmeler yapacağınız zamanlar var.

ASLAN: İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yapıcı hareketler içinde olmalısınız. Parasal konularınızla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sabah olayları fazla abartma eğilimindesiniz. Zevk aldığınız konularla ilgilenmek size iyi gelecektir. Akışta kalın.

BAŞAK: Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Hayatınızdaki olaylarda bütünü görmek için adımlar atabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi açıkça ifade etmek isteyeceksiniz. Sabah işlerinizi aksatıp kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çevrenizle iletişim halinde olmak size iyi gelecektir. Akşam hareketli zamanlar sizi bekliyor.

TERAZİ: Endişelendiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara daha fazla dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar olabilir. İletişimi bol hareketli bir gündesiniz. Akşam rahatlamak için alışveriş yapabilirsiniz.

AKREP: İlişkilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişilerle denge kurmak isteyebilirsiniz. Yapıcı durumların oluşacağı işlerle ilgilenebilirsiniz. Parasal açıdan dikkatli davranmalısınız. Eşinizden beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Ticari konular ve anlaşmalar gündeme gelebilir.

YAY: Çalışma hayatınızdaki koşullarınız gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran yıpratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla yaratıcı fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni bir hizmet ortaya koymak için çalışmalara başlayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ticari görüşmeler yapabilirsiniz.

OĞLAK: Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Sabah ilgilendiğiniz konularla ilgili kolay risk alabileceksiniz. Şanslı zamanlar var. Zevklerinizde abartıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Parasal konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni fikirlerinizi paylaşmak için organizasyonlar yapabilirsiniz.

KOVA: Ailevi konular gündeminizi etkileyebilir. Yapıcı konuşup, ortak kararlar alabilirsiniz. Sabah olaylara karşı çok daha iyimser yaklaşabilirsiniz. Güven arayışında olacağınız zamanlar var. Emlak konularıyla ilgili yeni girişimlere atılmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK: Yapıcı hareketin, iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Sabah saatlerinde şanslı olduğunuz zamanlar var. İyimser tavrınızla işlerinizin daha kolay ilerlemesiniz sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki dedikodular kulağınıza gelebilir. Akşam saatlerinde zekânızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Yanıltıcı olabilir
  2. Fikirlerimizde dengeli olalım
  3. Ay Akrep'te tutuluyor
  4. Bu hafta size ne getirecek?
  5. Çok zor bir ay tutulması
  6. Tartışmalara dikkat edelim
  7. Çok zor bir Ay tutulması
  8. Cesaret gerekiyor
  9. Jüpiter Koç’a ilerledi
  10. MERKÜR GERİ DÖNÜYOR