SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

İKİZLER’DE GÜNEŞ TUTULMASI VAR

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Öğle saatlerinde, 13.52’de İkizler burcunda yeniay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu nedenle günün ilk yarısında bazı sıkışıklıklar, beklemeler ve huzursuzluklar yaşayabiliriz. Yeniay ile birlikte kendimizi daha aktif ve girişken bir duygu durumu içinde bulabiliriz. İlişkilerimizi, hayata bakış açımızı yenileyebileceğimiz günler başlıyor. İkizler burcundaki yeniay/tutulma bilgi, haber ve zihinsel uğraşlara vurgu getirmekte. Bazı gizli ya da kontrol dışı olan durumlar da ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde yeni hayallere ve vizyonlara da açığız. Ancak düşüncelerimizde daha pratik ve uyanık olmaya özen göstermeliyiz.

KOÇ: İletişimle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Özgür hissedebilir ve sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Ticari anlaşmalar için uygun bir gün. İkna yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Teknik sorunlara çözüm getirebilirsiniz.

BOĞA: Maddi kaynaklarınızda dalgalanma yaşayabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçireceğiniz zamanlar var. Sabah romantik bir tutum içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize sürpriz yapmak hoş olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız aktivitelerde bulunmak size iyi gelebilir. Israrcı davranmayın.

İKİZLER: Önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah daha özgür hissedebilirsiniz. Sanatsal tarafınız ağır basabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gün. İşlerinizde pratik çözümler yaratacağınız zamanlar var.

YENGEÇ: Gizli kalmış konularda kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kabullenme içine girmeniz daha iyi olabilir. Sabah yaratıcı hissedebilirsiniz. İlerleyen saatler iletişim açısından daha yoğun geçebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.

ASLAN: Gizli kalmış konularda kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kabullenme içine girmeniz daha iyi olabilir. Sabah yaratıcı hissedebilirsiniz. İlerleyen saatler iletişim açısından daha yoğun geçebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.

BAŞAK: İş hayatınızda desteklerle daha hızlı hareket edebilirsiniz. Sabah saatlerinde yenilik yapma ihtiyacında olabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Karşınızdakini rahatça ikna edebileceğiniz zamanlar var. İşlerinizde pratik çözümler bulabilirsiniz.

TERAZİ: İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Sabah yaratıcı hissedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili yenilikler getireceğiniz zamanlar olabilir. Güçlü iletişiminiz sayesinde üstlerinizin beğenisini kazanacaksınız. Annenizi göz ardı etmeyin. Yavaşlama olabilir.

AKREP: Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak için heves içinde olacağınız bir gündesiniz. Sabah yaratıcı hissedebilirsiniz. Etkili konuşmanızla etrafınızdakileri ikna edebilirsiniz. Yoğun temponuz içinde sorunlara hızlı çözümler getirebileceksiniz.

YAY: Korku ve endişe yaratan durumlar gündeminizi oluşturabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu. Banka işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Yenilenmeye gidebilirsiniz. Maddi alanda iletişiminizle karşınızdakini etkileyebilirsiniz.

OĞLAK: Sabah saatlerinde romantik tutum içinde bulabilirsiniz. Sanatsal uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sizi uğraştıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra yavaşlama olabilir.

KOVA: Çalışma hayatınız gündeminizi etkileyebilir. İşlerinize yenilik getirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız programlamalar, sıkışıklığı rahatlatacaktır. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızla ilgilenebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır.

BALIK: Yaratıcılığınızı kullanacağınız uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Gündeminiz aşk olacak. Sanatsal aktivitelere yönelmek hayal gücünüzün harekete geçmesine yol açabilir. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Güçlü konuşmanızla etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Bu hafta size ne getirecek?
  2. Gölgelerimizle varız
  3. Mars, Başak burcuna ilerledi
  4. Çatışmalara dikkat
  5. Jüpiter Saka’ya geri dönüyor
  6. ETKİ ALTINDAYIZ
  7. Hayal gücümüzü kullanabiliriz
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Saka burcunda dolunay var
  10. Kararlı olmak durumundayız

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.