SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

İkna edici olmak durumundayız

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Açı yapan Merkür ve Pluton, gizli bilgiler, derinde kalan işler ve görüşmeler açısından kritik zamanlar getirmekte. Düşüncelerimizde oldukça üsteleyici ya da odaklı olabiliriz. Bu güçlü zihinsel enerjiyi doğru yönde kullanmaya bakalım. Aksi halde manipülatif durumlar ya da zorlamalarla yüzleşmek durumunda da olabiliriz. Duygusal açıdan olgun davranmamız gereken durumlarla karşılaşabiliriz. Ancak karşılıklı konularda tolerans gösterememek ya da bencilce davranarak hata da yapabiliriz. Hemen öğleden sonra saatlerinde bizi daha hevesli kılan, fırsatlardan yararlanma imkanı getiren koşullar var. Aynı zamanda bu saatlerde daha fazla risk almak isteyebiliriz.

KOÇ: Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetinizin olduğu konularda kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Bilemediğiniz konularla ilgili çözülme yaşayabilirsiniz. Bedeninize ait konulara dikkat!

BOĞA: Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Bu sizi kabullenme içine sokabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili tamamlanma gerçekleşebilir. Olası kazalara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. 

İKİZLER: Gelecek beklentilerinizin ön plana çıktığı bir gündesiniz. Sosyal konular gündeminizi oluşturabilir. İş hayatınızda destekler sizi rahatlatacaktır. Uğraşlarınızda sıkışma olabilir. Bilemediğiniz konular yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. İletişimden k aynaklı zorlanmalar olabilir. Akışta kalın.

YENGEÇ: İş hayatınızla ilgili gelişmeler öne çıkabilir. Hedeflerinize ulaşmak için tamamlanma içine girebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde özenli davranmanızda fayda var. İş yerinde olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. 

ASLAN: Yeni ufuklara açılmak için heyecan duyduğunuz bir gündesiniz. Yolculuklara çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı programlardaki aksamalar biraz sizi rahatsız edebilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. Kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. 

BAŞAK: Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığınız süreçlerde kabullenme içine girebilirsiniz. Parasal yapılanmaya gitmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ: Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişiyle denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere özen göstermenizde fayda var. Gün içinde olası kazalara karşı dikkatli olun. 

AKREP: Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerinizi tamamlama yönünde hızlı adımlar atabilirsiniz. Bazı konularda yaşayacağınız sıkışmalar keyfinizi kaçırabilir. Kazalara maruz kalabilirsiniz. Kabullenme içine girip, sakin kalmakta fayda var.

YAY: Kendinizi ifade etmekten keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplarda yaşayabilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

OĞLAK: Ev içindeki kazalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ailevi konular içinde kalabilirsiniz. Gizli düşmanlar edineceğiniz zamanlar olabilir. Korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Babanıza ait konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İç sesinizi dinleyin.

KOVA: Olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda yoğun ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yorucu koşullar altına girebilirsiniz. Kabullenmeler yaşayabilirsiniz. İşle ilgili sıkışmalar moralinizi bozabilir. 

BALIK: Harcamalarınızla ilgili yeni planlamalara gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi keyiflendirecektir. İş hayatınızda elinizde olmayan nedenlerle sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Dolunaya hazırlanalım
  2. Dolunaya hazırlanalım
  3. Bugünü çok iyi değerlendirelim
  4. Teknik konularda başarılı olabiliriz
  5. ENGELLERİ AŞACAĞIZ
  6. KOŞULLAR PEK KOLAY DEĞİL
  7. Dağılabiliriz
  8. Bu hafta size ne getirecek?
  9. Aksiyonu bol bir yeniay
  10. Esneklik şart

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.