SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Kazalara karşı dikkatli olalım

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Akrep burcunda iyice küçülen Ay, bazı talihsizliklere ya da duygusal açıdan bizi zorlayabilecek koşullara işaret edebilir. Böyle zamanlarda olumsuz durumlardan kurtulmaya başlayabiliriz. Ancak ailevi işler, duygusal beklentiler açısından yorucu olabilecek durumlarla da karşılaşabiliriz. Dengede ve sakin kalmaya özen gösterelim. Özellikle saat sabah 08.22 ve 15.12 saatleri arasında Akrep burcunda boşlukta kalan Ay, daha huzursuz durumlara ve sıkışıklıklara işaret etmekte. Bu saatlerde şansımızı aşırı zorlamamalıyız. Güneş tutulması yaklaşırken, çok farklı, beklenmeyen gelişmeler gündeme gelebilir. Bu saatten sonra enerjimizin yükseldiğini hissedebileceğiz.

KOÇ: Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Korktuğunuz konulara karşı daha fazla tepki gösterebilirsiniz. Gün içinde ani değişikler olabilir. Gizli kalmış konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha istikrarlı davranabilirsiniz. Ciddi kararlar alabilirsiniz.

BOĞA: Uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. Plan programlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişilerle gizli koşullar olabilir. Sorumlu olduğunuz konu veya kişiler üstünde etkin olmaya çalışabilirsiniz. Akışa bırakmayı denemelisiniz. 

İKİZLER: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konulara hız kazandırmak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte başarılı bir olaya adım atabilirsiniz. Bugün ciddi kararlar alacağınız zamanlar olabilir. Uğraştığınız işlere yön vermek için çaba göstereceksiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. 

YENGEÇ: İlişkilerinizde güçsüz hissedebilirsiniz. Yaşayacağınız değişim ve dönüşümler sizi etkileyecektir. Bazı konularda kararlı olmak ve istikrarlı davranmak isteyebilirsiniz. Gizli kalan konular içinde yön bulmakta zorlanabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırarak biraz kafanızı dağıtmak iyi gelebilir. 

ASLAN: Ailevi konulara daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Emlak konusu gündeme gelebilir. Bazı konularda değişiklik yapmak ve karar almak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara da zaman ayırmalısınız. İşlerinizde gizli kalan koşullarla ilgilenebilirsiniz. Engelleri açmak için çaba gösterebilirsiniz.

BAŞAK: Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli zamanlar içindesiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Zihinsel konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ: Kendinize zaman ayırmak için işlerinizi kolayca toparlamak isteyebilirsiniz. Parasal birikimlerinizle ilgili yeni fikirler yaratabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda hâkimiyet kurmak isteyebilirsiniz. Gizli kalmış konular sizi rahatsız edebilir. Bunlarla başa çıkmak için dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. 

AKREP: Kişisel önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olaylarda dönüşüm yaşayacağınız zamanlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha ileri gitmek isteyebilirsiniz. İstikrarlı bir başarı için işlerinizin yönlerini netleştirmek isteyeceksiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın.

YAY: Bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Gizli kalan olaylardan dolayı canınız sıkılabilir. Kontrolünüzü kaybetmeyin. Sabırlı olmanızda fayda var. Kendi iç dünyanızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Mücadele içinde olabilirsiniz.

OĞLAK: Gündeminizi gelecek beklentileriniz oluşturabilir. Yaptığınız planlarda değişiklikler meydana gelebilir. Bu durum keyfinizi kaçırabilir. Kendinizi dönüşüm içinde hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunu konularda mücadele içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız de stekler sizi rahatlatacaktır. 

KOVA: İş hayatınızda gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda etkin olabilirsiniz. Ön planda olmak isteyebilirsiniz. Bir olayı sonuca bağlayabilirsiniz. Bir işi geliştirmek için sorumluluk alabilirsiniz. Devletle ilgili konular ortaya gelebilir. İstikrarlı başarı için çaba göstermeniz gerekecektir.

BALIK: Yeni konular öğrenmek için uygun bir gündesiniz. Uğraştığınız işler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Yolculuklar planlayabilirsiniz. Kendi sınırlarınızı aşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları ileriye götürmek için mücadele verebilirsiniz. Uluslararası meseleler gündeme gelebilir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Pratik olabiliriz
  2. Korkularınızı sevin
  3. Saka burcu başlıyor
  4. Yeni koşullar başlıyor
  5. DOLUNAY MUHASEBE GETİRİYOR
  6. Dolunay muhasebe getiriyor
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  9. Ay düğümleri Boğa-Akrep eksenine geçiyor
  10. Merkür gerilemeye başlıyor