SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Merkür düze döndü

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Şansımızı iyi kullanalım. Bugün Merkür’ün düze dönmesiyle daha akıcı ve ilerlemeye uygun koşullar içindeyiz. Güneş’in Jüpiter ile açısı da olaylara pozitif bir açıdan bakabileceğimizi gösteriyor. Duygusal açıdan bir değerlendirme yapabiliriz. Daha fazla anlayış gösterebileceğimiz imkanlar var. Yeni insanlar, yeni çevreler ilham verici olabilir. Genel olarak karşılıklı konuların, ilişkilerin öne çıktığı bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde iletişimde ve görüşmelerde düşüncelerimizi aşırı abartmadan, kutuplaştırmadan hareket edelim. Yoğun bir iletişim ve kendini anlatma isteği içinde olabiliriz. Abartılı düşüncelerden, inançlardan kaynaklanabilecek tartışmalar gündeme gelebilir.

KOÇ: Olaylara karşı yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Sabah işlerinizde daha gayretli olabilirsiniz. Başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız zamanlar var. Özgürlük hissi içinde davranabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durmalısınız. Akşam keyif aldığınız işlerde sıkışmalar olabilir.

BOĞA: İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminize gelebilir. İlişkilerinizi daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. Sizi krize sokan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Parasal yenilenme içinde olabilirsiniz. İlişkilerinize yön vermekte zorlanabilirsiniz. 

İKİZLER: İkili ilişkilerinizde karşınızdakini de düşünmeniz gereken bir gündesiniz. Ani tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınızın içine daha fazla girmek isteyebilirsiniz. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Bağlayıcı koşullar oluşabilir.

YENGEÇ: Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konulara yönelebilirsiniz. Hizmet gerektiren durumlar gündeme gelebilir. Sorumluluk alanlarınızı planlama ihtiyacı doğabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizle ilgilenebilirsiniz. Denge arayışı içinde olabilirsiniz. 

ASLAN: İlgilendiğiniz konulara yaratıcılığınızı katabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ve akıcı ifade edebilirsiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelecek. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Çalışma hayatınız sizi yorabilir. İlgilendiğiniz konulara yaratıcılığınızı katabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ve akıcı ifade edebilirsiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelecek. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Çalışma hayatınız sizi yorabilir. Bugün iş arkadaşlarınızla organize olmaya çalışın.

BAŞAK: Ailevi meseleler gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişte kalan konularla ilgilenebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz, kendinizi fazla yormamaya çalışın. İlerleyen zamanlarda keyif aldığınız yerlerde olmak için fırsat yaratabileceksiniz. 

TERAZİ: Çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Hareketli bir gündeminiz olabilir. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Çatışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yeni haberler duyabilir, risk alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ailevi konular önem kazanabilir. 

AKREP: Maddi kaynaklarınızda riskli durumlar meydana gelebilir. Yenilenme içinde olabilirsiniz. İşlerinizi yeteneklerinizle kontrolünüz altına alabileceksiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra daha hareketli bir gündem oluşabilir. Destekler var. 

YAY: Başlangıçlar yapmak için hevesli hissedebilirsiniz. Niyetleriniz ön plana çıkabilir. Bedensel aktiviteler sizi daha rahat hissettirecektir. Bazı konularda risk almak isteyebilirsiniz. Hassasiyetiniz olan konularda aktif rol alabilirsiniz. İmaj değişikliğini akşam saatlerine bırakmayın.

OĞLAK: Bilemediğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. İşlerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Kayıplar yaşanabilir. Kontrolünüzü kaybetmeyin. Risk almak için uygun bir gün değil. İlerleyen saatlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Planlarınızdaki değişikliklere ayak uydurmaya çalışın.

KOVA: Geleceğinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Beklentide olduğunuz konular hakkında yeni atılımlar düşünebilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelecek. Alacağınız desteklerle rahatça işlerinizi toparlayabileceksiniz. 

BALIK: Sorumlu olduğunuz konularla ilgili daha fazla çaba gösterebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle görüşmeleriniz önem kazanabilir. Hedefe ulaşmak için risk alabileceğiniz zamanlar var. İşlerinizi öğleden sonraya bırakmayın; zor koşullar oluşabilir.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Jüpiter Saka’ya geri dönüyor
  2. ETKİ ALTINDAYIZ
  3. Hayal gücümüzü kullanabiliriz
  4. Bu hafta size ne getirecek?
  5. Saka burcunda dolunay var
  6. Kararlı olmak durumundayız
  7. Somut çabalar var
  8. Arayış içinde olacağız...
  9. ABARTILARA AÇIĞIZ
  10. Kıskançlıklar yaşanabilir

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.