SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Öğle sonrası daha hızlıyız

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Ay’ın ışığı bugünlerde küçülürken, süregelen işleri toparlamak, sonlandırmak ya da çözüme ulaştırmak için uygun koşullar bulabiliriz. Yeni bir şeye başlamak için pek kolay olmayabilir ya da kendimizi yeteri kadar kararlı hissetmeyebiliriz. Özellikle günün ilk yarısında dağılan enerjiler ve yönsüzlükler söz konusu...

Ay saat 10.36 ile 14.52 arasında Balık burcunda boşlukta olacak. Böyle zamanlarda işler pek beklediğimiz yönde ilerlemeyebilir ya da kendimizi biraz çaresiz hissedebiliriz. Saat 14.52’den itibaren Koç burcuna ilerleyen Ay, bizi daha atik olmaya yöneltecek. Günün geç saatlerinde belirli konularda daha heyecanlı ve aceleci olabiliriz.

KOÇ: Elinizde olmayan nedenlerden dolayı karmaşa içinde olabilirsiniz. Bilemediğiniz konularla ilgili kesin kararlar vermemelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde istikrar sağlamak sizin için önemli olacaktır. Kısmetli durumları hayatınıza katmakta zorlanabilirsiniz. 

BOĞA: Sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Dernekteki işlerinizi toparlamanız için fırsatınız olabilir. Gelecek hakkındaki fikirlerinizi daha da olgunlaştırdığınız bir gündesiniz. 

İKİZLER: Gün içinde çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işlerde ilerleme kaydetmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. Üstlerinize kendinizi kanıtlamak için çalışacağınız bir gündesiniz. Abartılı davranışlardan kaçınmalısınız. 

YENGEÇ: Kendi sınırlarınızı aşmak ve yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Hayatınıza başka bir bakış açısıyla bakmak durumu anlamak için iyi gelebilir. İşlerinizde ilerleme kaydetmek için istikrarlı davranmanız gerekebilir. Akışta kalın. 

ASLAN: Borç alacak ilişkileri gündeminizi meşgul edebilir. Parasal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Sizi endişelendiren durumlara daha dikkatli bakmanızda fayda var. Kendinizi zor durumlara sokmamaya çalışın. Gelen destekleri görmekte zorlanabilirsiniz. 

BAŞAK: Eşinizle ilgili konularda daha kararsız davranabilirsiniz. Açık düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yoğunlaştığınız işlerin sorumluluğunu başkasına teslim etmeyin. Davalar gündeme gelebilir. Ortağınızla ilgili konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. Akışta kalın. 

TERAZİ: Çalışma koşullarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla iyi organize olmanız gereken durumlar olabilir. İşlerinizde istikrar sağlamak için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir.

AKREP: Keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızı kontrol etmeye çalışın. İstemeden söylediğiniz sözler, daha sonra sizi zor duruma sokabilir. Riskli durumlardan kaçınmalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba göstereceksiniz. 

YAY: Ailevi konularda hassas dengeler olabilir. Konuştuğunuz kişileri anlayarak yaklaşmanızda fayda var. İç sesinize kulak verin. Uğraştığınız çalışmalarda yaratıcılığınızı kullanmanız gerekebilir. Zorlandığınız durumlarda yardım almalısınız. Duygularınıza dikkat edin. 

OĞLAK: Hareketli bir gündeminiz olabilir. Karşınızdaki kişiler sizi etkileyebilir. Konuşmalarınızda ne istediğinizi düzgün ifade etmeniz gereken bir gündesiniz. Kısmetli durumlar oluşabilir. Yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Ticari konulara özen göstermelisiniz. 

KOVA: Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz işleri daha çok parlatmak isteyebilirsiniz. Aldığınız yardımlarla bunu daha rahat yapabilirsiniz. Parasal durumlar kafanızı kurcalayabilir. Yeni kaynak arayışına girebilirsiniz. 

BALIK: Duygularınızın sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde endişeler olabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz çalışmalarda hassaslaşabilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Bedene ait konular gündeme gelebilir. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız.  

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ORTAKLAŞA KONULAR ÖNEMLİ
  2. YANLIŞ ANLAMALARA DİKKAT
  3. HAREKETLİLİK ARTIYOR
  4. CESARET GÖSTEREBİLİRİZ
  5. ÖFKE ENGELLER OLUŞTURUYOR
  6. Bu hafta size ne getirecek?
  7. Titanların savaşı
  8. MARS, ASLAN’A DOĞRU İLERLİYOR
  9. İKİZLER’DE GÜNEŞ TUTULMASI VAR
  10. TUTULMA ÖNCESİNDEYİZ

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.