SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

SAKİN OLMAKTA FAYDA VAR

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Enerjik tutum devam ediyor. Bugünlerde kendimizi daha girişken ve serbest hissedebiliriz. Duygularımızda da daha samimi ve heyecanlıyız. Yeni fikirler hızlı şekilde uygulamaya konabilir. Bağımsız ve farklı, daha özgün tavırlar içindeyiz. Samimi olsak da, karşılıklı konularda biraz daha sakin ve dengeli kalmakta fayda var. Öğle saatleri biraz daha planlı olmaya bakalım. Bu saatlerde eğer bir amacımız ya da planımız yoksa, kendimizi avare hissedebiliriz. Hedef koymakta fayda var. Sezgilerimizden de yararlanabiliriz. Ancak akşam saatlerinde psikolojik açıdan bizi baskılayan, huzursuz eden durumlar gündeme gelebilir. Daha derin düşünmek durumundayız.

KOÇ: Sabah saatlerinde planlarınızda değişiklikler olabilir. Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular için çaba sarf edebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İlerleyen saatlerde daha bireysel aktiviteler yapmak sizi mutlu edebilir. İkili ilişkiler önem kazanacaktır.

BOĞA: Bilemediğiniz olaylardan dolayı kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Kontrolünüzü kaybedip yanlış kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Gün içinde
ikili ilişkiler önem kazanabilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı. Akışta kalmaya özen gösterin.

İKİZLER: Gün içinde gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelecektir. Bazı konularda farkındalık içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizin olgunlaşması için kendinize zaman vermelisiniz.

YENGEÇ: Yöneticilerinizle aranızı iyi tutmak isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak için karar aşamasında olabilirsiniz. Bazı konularda acele hareket etmemenizde fayda var. İkili ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde daha akıcı enerjiler söz konusu.

ASLAN: Olaylara farklı bakış açısıyla bakmak size iyi gelecektir. Bazı konularda bütünü görmek daha kolay olabilir. Sorumlu olduğunuz konuların tamamlanması için kararlar vermeniz gerekebilir. Yabancılarla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde akıcı koşullar söz konusu.

BAŞAK: Gün içinde ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda krizler oluşabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Öğlen saatlerinde daha fazla çabalamanız gerekebilir. İşlerinizi olgunlaştırmak isteyeceksiniz. Parasal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz.

TERAZİ: Karşınızdaki kişilerle olan iletişiminizde daha önce fark etmediğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde acele kararlar almamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde farklı ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Yeni planlar yapabilirsiniz.

AKREP: Sabah saatlerinde çalışma ortamızda bazı değişiklikler olabilir. Sizi sıkıntıya düşürmesine izin vermemelisiniz. İş arkadaşlarınızla organize olmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinizi tamamlamak için ilişkiler önem kazanabilir. Bazı konuları gözden geçirebilirsiniz.

YAY: İkili ilişkilerinizde kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Bugün enerjiniz yüksek. Keyif aldığınız konulara yönelmek size iyi gelecektir. Sevdiklerinize zaman ayırın. Akışta kalmaya özen gösterin.

OĞLAK: Aile içinde geçmişle alakalı konular açılabilir. Kendinizi bu olaylar içinde fazla tutmamaya özen gösterin. Tamamlamak zorunda olduğunuz işlerinize yönlenmeniz sizi daha rahat hissettirebilir. İkili ilişkilerinizdeki tutumunuz gün içinde önem kazanacaktır.

KOVA: Sabah saatlerindeki iç sıkıntısı
ilerleyen zamanlarda yoğun bir iş temposuna dönüşebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yazışma ve konuşmaların olduğu bir gündesiniz. İletişimden kaynaklı problemleri büyütmemeye özen göstermenizde fayda var.

BALIK: Daha kontrollü olmalıyız. Takvime göre fırtına günündeyiz. Kendi duygusal hayatımıza dönmek ve kendimizi daha iyi anlamaya çalışmak sayesinde, eskiden kaynaklanan sorunlar çözülebilir. Bugün yaralarımıza şifa sağlayacak konulara yönelebiliriz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Sosyal bir gündeyiz
  2. Yenilenen enerjiler
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Hem Koç’ta, hem yeniay
  5. Acele etmemeliyiz
  6. Hem Koç’ta, hem yeniay
  7. Kabullenmeye açık bir gündeyiz
  8. GÜNÜN İLK YARISI ÖNEMLİ
  9. SOSYAL BİR GÜNDEYİZ
  10. Sabah saatleri sıkışık olabilir

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.