SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Sert ve patlayıcı enerjiler var

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Saka burcu başlarken, Mars ve Uranüs de yan yana geliyor. Bir süredir gündemi geren koşullar en üst seviyeye çıkmış durumda. Bu günlerde daha tepkisel ve başkaldıran enerjiler dikkat çekiyor. Olaylara biraz daha akılcı bir tutumla yaklaşmak yararlı olacak. Oldukça kararlı olabileceğimiz bir gündeyiz. Hemen öğle öncesinde bizi duygusal açıdan baskılayan ya da tehdit eden koşullar var. Bu saatlerde sert tavırlar ve duygusal huzursuzluklar yaşanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde özellikle daha sakin ve temkinli davranalım. Bu saatlerde ani olaylar, risk içeren koşullar gelişmekte. Olası fiziksel risklere, kazalara karşı uyanık olmak durumundayız.

KOÇ

Yeni başlangıçlar yapmak için atılımlarda bulunabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hassasiyetler oluşabilir. Hayal gücünüze dayalı işlerde daha başarılı olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişimden kaynaklı problemler çıkabilir. Gün içinde beslenmenize dikkat etmelisiniz.

BOĞA

Sorumlu olduğunuz konuları organize etmeniz gerekebilir. Eksiklikleri tamamlamak için uygun zamanlar olacaktır. Gün içinde fedakâr bir yapıda olabilirsiniz. Öğlen saatlerinde yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

İKİZLER

Aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz zamanlar var. İşlerinizi detaylandırmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklerinizi tamamlamak için zaman ayıracaksınız. İletişimden kaynaklı sıkıntılar olabilir.

YENGEÇ

Öğleden sonraki zamanlarda üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Karşıt fikirlerde olduğunuz insanlara karşı empati kurmanız gerekebilir. Mevcut işlerdeki eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Bürokratik engellerle uğraşabilirsiniz.

ASLAN

Gün içinde yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlar kovalayabilirsiniz. Kendiniz için yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. Akademik konular ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle buluşma planlayabilirsiniz.

BAŞAK

İletişimde olduğunuz kişilere karşı özellikle dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar ilginizi çekebilir. Akışta kalmaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.

TERAZİ

Bazı konulara karar vermekte zorlanacağınız zamanlar var. Sakin kalmanız gereken durumlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak için fırsatlarınız olacak. Akşam saatlerinde sanatla ilgili programlar yapabilirsiniz.

AKREP

Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceksiniz. Bazı konuları düzeltmek durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde iletişimden kaynaklı sıkıntılara dikkat etmenizde fayda var. Özgürlüğünüz bugün daha önemli olabilir.

YAY

Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Evinizi düzenlemek için fırsat yaratabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar içindesiniz. Bazı konularda daha kolay risk alabileceksiniz.

OĞLAK

Özgürlüğünüz için savaşmanız gerekebilir. İletişimden kaynaklı yanlış anlaşılmalar olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize daha fazla eğilmeniz gereken bir gündesiniz. Eksiklerinizi tamamlamak durumunda kalabilirsiniz.

KOVA

Kendinizi farklı işlere yönelmiş durumda bulabilirsiniz. Öğle saatlerinde iletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. İlgilendiğiniz konuları farklı tarafından alıp, ortamı sakinleştirebilirsiniz. Gün içinde ticari görüşmeler önem kazanabilir.

BALIK

Bütçeleme yapmak ve kendiniz için yeni yatırım paketleri hazırlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eksikleri tamamlamak ve işlerinizi daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Bu hafta size ne getirecek?
  2. Hangi yöne ilerliyoruz?
  3. Çok fazla takılmayalım
  4. Hangi yöne ilerliyoruz?
  5. Riskler var
  6. KARARLI DURUMDAYIZ
  7. SAKİN OLMAKTA FAYDA VAR
  8. Yenilik peşindeyiz
  9. Bu hafta size ne getirecek?
  10. Yılın en önemli teması

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.