SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

TUTULMA ÖNCESİNDEYİZ

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Henüz yeniay ve Güneş tutulması gerçekleşmedi ancak Ay, İkizler burcuna ilerledi. Bugün bir dizi haber ve yenilik gündemimizi hareketlendirebilir. İlginç haberler ve görüşmeler öne çıkabilir. Zihinsel açıdan meraklı ve canlıyız. Ancak öfkenin neden olabileceği olumsuzluklara, şanssızlıklara da dikkat etmemiz gerekebilir. Günün erken saatlerinde daha yüksek beklentiler ve heves var. Ancak görüşmeler içinde düzeltilmesi gereken ya da sabırlı olmamızı gerektiren durumlar da var. Günün geç saatlerinde sorumlu davranmak, ödevleri yerine getirmek daha kolay olacak. Aceleci ya da ısrarcı tavırları bırakalım.

KOÇ: Çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Fikirlerde abartı olabilir. Sabah aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Gün ortasında iletişim yoğunluğunuz artabilir. Akşam saatlerinde duygusal karmaşa içinde olabilirsiniz.

BOĞA: Maddi kaynaklarınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmak, size fayda getirecektir. Şanssızlıklar yaşayabilirsiniz. Hareketli zamanlar sizi bekliyor. Zihinsel yoğunluğunuz sizi yorabilir. İşlerinizi akşama bırakırsanız, hata yapma riskiniz çoğalabilir.

İKİZLER: Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde engellendiğinizi düşündüğünüz zamanlar olabilir. Öğleye doğru koşullar hareketlenecektir. İletişiminiz abartılı olabilir. Dengede ve akışta kalmaya çalışın. Bedene ait konuları göz ardı etmemeye özen gösterin.

YENGEÇ: Kayıp yaşayabilirsiniz. İçsel süreçler, ruhsal gelişiminizi destekleyebilir. Aksilikler çıkabilir. Gün içinde eğitimler organize edebilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız konuşmalar olabilir. Çalışmalarınızı gün içinde bitirmeye çalışmalısınız. Akşam kafa karışıklığı yaşanabilir.

ASLAN: Gelecek beklentilerinizle ilgili kendinize hedefler koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirmek size iyi gelecektir. Abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İşten gelen destekler var. Akşam duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: Gelecek beklentilerinizle ilgili kendinize hedefler koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirmek size iyi gelecektir. Abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İşten gelen destekler var. Akşam duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: İş hayatınızda gelişmeler olabilir. Toplum önünde olmaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Davranışlarınızda abartıdan kaçınmalısınız. Hareketli zamanlar olabilir. Yoğunluğunuz içinde annenizle ilgili konuları kaçırabilirsiniz. Sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. 

AKREP: Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar planlayabilirsiniz. Sabah engellerle karşılaşacağınız zamanlar var. Düşüncelerinizde olayları abartabilirsiniz. Hareketli bir gündeminiz olabilir. Akşam işleriniz istediği gibi ilerlemeyebilir. Kafa karışıklığına dikkat...

YAY: Sabah bazı şansızlıklar ve kontrolsüzlükler yaşayabilirsiniz. Krizlerden uzak durmalısınız. Endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Parasal alanlarla ilgilenebilirsiniz. Yenilenmeye gidebilirsiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı konular var. Hareketli ve yoğun bir gündesiniz.

OĞLAK: Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge arayışı içinde olabilirsiniz. Zevk aldığınız işlerle uğraşabilirsiniz. Engellerle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. İlerleyen saatlerde yoğun tempo içine girebilirsiniz. Eğitime izaman ayırmak durumunda kalabilirsiniz.

KOVA: Çalışma hayatınız gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla sorumluluklarınızı yerine getirebilmek için günü planlayabilirsiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkat etmelisiniz. Zihinsel yoğunluğun fazla olduğu zamanlar var. Akşam duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz.

BALIK: Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Risk alabileceğiniz bir gündesiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gündeminizi aşk hayatınız meşgul edebilir. Sabah engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Gün içinde yoğun ve hareketli bir gündem sizi bekliyor olacak.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Gölgelerimizle varız
  2. Mars, Başak burcuna ilerledi
  3. Çatışmalara dikkat
  4. Jüpiter Saka’ya geri dönüyor
  5. ETKİ ALTINDAYIZ
  6. Hayal gücümüzü kullanabiliriz
  7. Bu hafta size ne getirecek?
  8. Saka burcunda dolunay var
  9. Kararlı olmak durumundayız
  10. Somut çabalar var

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.