SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Yeniaya doğru

.

Milliyet Haber

Yeniay, gece yarısından sonra gerçekleşeceği için gün boyunca bitmekte ve sonlanmakta olan koşullar var. Aynı zamanda beklenmedik gelişmeler de bizi huzursuz kılabilir. İstikrarlı durumlar yok, bu nedenle beklemede ve sıkışmış hissedebiliriz. Ancak saat 16.20’den itibaren Saka burcuna ilerleyecek Ay, daha fazla umut ve yenilik getiriyor.
Akşam saatlerinden itibaren toparlanma ve yenilenme hissedebiliriz. Günün ikinci yarısında değişikliklerden ve arkadaşlıklardan yana olalım. Düşüncelerimizde ısrar etmek, bizi bir yere götürmeyebilir. Akşam saatlerinde yeni fikirler ve uyanışlar içindeyiz. Pek çok şeyi geride bırakabiliriz.

KOÇ:İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için ciddiyetle çalışabilirsiniz. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Annenizle zaman geçirebilirsiniz.

BOĞA:Yeni ufuklara açılmak için hevesli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gerçekçi davranabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni şeyler öğrenmek, sizi ileriye taşıyacaktır. Uluslararası alanlar gündeminizi meşgul edebilir. 

İKİZLER:Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma hayatınızda tamamlanması gereken detaylarla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı para mevzularına ciddiyetle yaklaşmalısınız. Maddi meselelerde yenilenmeye gidebilirsiniz.

YENGEÇ:İkili ilişkilerde denge arayışında olabilirsiniz. Düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Anlaşmalar gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için uğraşabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın.

ASLAN:Çalışma hayatınızda sizi plan ve program yapmaya itebilir. Eksikleri tamamlamak için zaman bulabileceksiniz. Sizi yoran koşullara dikkat etmelisiniz. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. 

BAŞAK:Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar var. Aşk, gündeminizi etkileyebilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sanatsal uğraşlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. 

TERAZİ:Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Eskide kalmış olaylarla ilgilenebilirsiniz. Öğle saatlerinde iç sesinizi dinlemek, daha kolay olabilir. Sorumlu olduğunuz meselelere ciddiyetle yaklaşabilirsiniz. İşlerinizi iyi hale getirebilirsiniz.

AKREP:İletişim yönünden hareketli bir gündeminiz olabilir. Çevrenizle ilgili gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Sözleşmelerde detaylar ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak için çalışmanız gerekebilir. 

YAY:Maddi kaynaklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bütçeleme yapmak ve harcamalarınızı düzene sokmak sizi rahatlatacaktır. İş hayatınızı daha iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz. Desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz. 

OĞLAK:Yeni başlangıçlar yapmak için hayal kuracağınız zamanlar var. Sezgilerinizle olayların üstesinden gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara ciddiyetle eğileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde gizli meseleler gündeme gelebilir. 

KOVA:Bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. İlişkide olduğunuz insanlara karşı kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlardasınız. Sizi hapseden olaylardan rahatsızlık duyabilirsiniz.

BALIK:Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek için çaba sarf edebilirsiniz. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Bu hafta size ne getirecek?
  2. Mars Oğlak’ta size neler getirebilir?
  3. Mars Oğlak’ta size neler getirebilir ?
  4. Duygusal açından yoğunuz
  5. Daha olumlu bakabiliriz
  6. İlişkilerde karar gerekiyor
  7. Etki altında kalabiliriz
  8. Düzene ihtiyacımız var
  9. Bu hafta size ne getirecek?
  10. Kritik zamanlar geliyor

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.