SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

İKİ YAZLIK DİZİ DAHA...

.

ABONE OL
Milliyet Haber

‘Baht Oyunu’, bir ARC yapımı. ‘Afilli Aşk’ gibi bu tarzın başarılı örneğini vermiş bir yapım şirketi. Dijitalde yine beğenerek izlediğim ‘Bozkır’ı çekmiş bir yapım şirketi. Bu nedenle beklenti yüksek oluyor, ‘Daha iyisi olmaz mıydı?’ diye sormadan edilmiyor.
Cemre Baysel ‘Sol Yanım’da şımarık zengin kadını anlatır bir oyunculuk sunmuştu. Burada başrol. Onun için de bir imtihan gibi gelecekteki oyunculuk günleri adına...
Aytaç Şaşmaz rolünü anlamış, çerçevesini çizmiş, oynuyor. Ev ahalisinin bir konu daha dikkatini çekti; “Altan Erkekli yazlık dizilerin vazgeçilmezi burada da mevcut” dedi.

Olmuş mu?

Diğer dizimiz ‘Ada Masalı’... Olmuş mu yani bu ikili? Bir de ev ahalisi şu dizilerde İzmir ve çevresinin konu edilmesinden hiç hoşnut değil. İstanbullu’nun karmaşası ile birlikte buralara taşındığına inanıyorlar. Doğma büyüme İstanbullu, olarak özellikle 80 ve sonrası doğum tarihli kuşağın, böyle bir hali olduğu kanaatindeyim ben de.
Yüksek yüksek binalar kuşağı diyelim!

EURO 2020; TEKRAR POZİSYON AZ!

Almanya-Fransa maçı sırasında Hünkar Mutlu; “Tekrarların çok az olduğunu görüyoruz” dedi. Sonra iş bizim maç yayınlarına geldi; “Çok güzel bir yayıncılık var. Top oyundayken, yönetmen arkadaşlarımız hiç kaçırmıyor.”
Efendim?
Süper Lig maçlarında saçımızı başımızı yolduk. Bu köşede kaç örnek vererek yazdım. ‘Tekrar meraklısı’ bir yayıncılık var bizde, nokta!

Yazarın Diğer Yazıları

  1. 'Top Gun' gibi dizi
  2. Günün birincisi
  3. EURO 2020 OLAYLARI
  4. ‘NE MAÇTI, NE ÇEKİMDİ’
  5. İlginç olabilirdi
  6. Bonfile kaç TL?
  7. Kanal D’nin romantikleri dünya pazarında
  8. 'Tenisçi olmak için çılgın olmak lazım'
  9. TELENOVELA’NIN YENİ TEMSİLCİSİ; TÜRK DİZİLERİ
  10. ‘SEN KIZSIN HENTBOL OYNAYAMAZSIN!’

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.