SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

'Sadakatsiz'; İspanya'da yeni yıldız

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Türk dizileri İspanya’nın ezberini değiştirdi. Antenna 3 kanalı ‘Sadakatsiz’i ‘İnfiel’ adıyla yayınladı. Yüzde 18 gibi çok yüksek bir izlenme payı aldı. Gün birincisi oldu. Aralık 2020’den bu yana en çok izlenen yabancı yapım unvanını da aldı.

TRT spikeri haklı çıktı

Daha santra yapılmamıştı. Hollanda-Türkiye maçının spikeri, “63 yıldır deplasmanda yenemiyoruz” dedi. Ev ahalisi, “Hemen olumsuz enerjiyi yay” diye tepki gösterdi. Spiker haklı çıktı! Bir dahaki maça, ”64 yıldır yenemiyoruz” diye başlar! Çok iyi bir kuşak yakaladık. Uzun süredir yönetilemediği görülüyor takımın. Hollanda bize yenilirken kim vardı, bizi yenerken kim var teknik direktör olarak? Bir de böyle paralar vermeye hakkımız yok. Hollanda çalıştırıcısı ne alıyor, bizim çalıştırıcı ne alıyor, farkı gördük. İtibar ücrette değil, sahada olur.

GÜNDÜZ PROGRAMLARI VE CEZA

Üç programa ceza gelmiş. Aile değerlerine aykırı, kendilerini hakim gibi görüyorlar, yargılıyorlar vs... Peki iki program var, benzer örneklerle dolu. ‘Türkiye’nin gerçekleri, sosyolojik durumlar’ diye üzerinde durulması gereken programlar olarak değerlendirdim. Bu sene kadına şiddette itici güç olur diye iyi niyette de bulunmuştum. Baktım, olmayacak. Benzer konuları, ‘sansasyonel şekilde’ işliyorlar. Yok birbirlerinden farkı. Sadece cezada fark ediyor!

AKŞEHİR GÖLÜ VE GERÇEK

Entel dantel görülür bizde çevre için mücadele edenler. Bir zamanlar gittikleri köylerden kovuluyorlardı, durum değişti. Haykırdıkları konulardan biri de ‘göller kuruyor’du. Bakıyorum Atv dahil, “Akşehir Gölü kurudu” haberi yapılıyor. Bir ‘Teke Tek’ ilgi gösteriyor çevre sorunlarına. ‘Türkiye’de göller ne durumda, neden bu hale gelindi?’ Konuşulsun ekranda.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Metal Müzik: Hep vardır hep kara ördektir!
  2. Profesyonel mesafede duramadı!
  3. Aras fena yaptı!
  4. Yeni sezon müzikler açmadı!
  5. GENÇ EV AHALİSİ PEK BEĞENDİ
  6. AKŞAM DİZİYLE GEÇİYOR; REKOR BEŞ SAAT!
  7. Mojo, Batu ve Büyük Parmakkapı Sokak
  8. 'Senin sivilceni bilirim'
  9. 'Yalancı' yalan olmasın!
  10. Neslihan Atagül 'EDHO'da mı?

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.