SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

YİNE TEKRAR ARASI MAÇ İZLEDİK!

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Galatasaray-Fenerbahçe maçı, son dönemin en heyecanlı derbilerinden biri oldu. Her iki takıma da teşekkürler. Galatasaray yeni bir takım kuruyor. Özellikle orta sahada bunun sıkıntısını yaşıyor. Takımı bugüne kadar gençleştirmemenin de bedeli. Fenerbahçe Mesut ile farkını ortaya koydu. Galatasaray’da karşılığı Feguli aynı ayarda mıydı? Böyle profesyonel bir oyuncunun bilerek seyirciyi ‘kaşıması’ hiç hoş değildi, onu da belirtelim. Fatih Hoca’nın ‘stresi’ sanki takıma da sirayet etmişti. Gördüğü kırmızı kart, her senenin bir tekrarı gibiydi. Bu takım genç oyuncuları, uzun süre takıma hizmet ederler ve çok şampiyonluk görecektir. Tarihe not düşelim. Gelelim bizim ev ahalisini de çıldırtan maç yayınına...

‘Aboneliği iptal edelim’

Valla böyle dedi ev ahalisi, “Aboneliği iptal edelim... Bana doğru dürüst maç izlettirmiyorlarsa, ben niye bu kadar para vereyim” dediler. Az buz para değil yani. Ben maçı izlemek istiyorum. Sen bana film izlettiriyorsun. Görüntü kalabalığı ve tekrar bolluğundan sahada ne oynanıyor göremedik. Her pozisyonu ikişer defa, bazen üç kez gösterip sonra acele bir şekilde maça dönmeler, her boşlukta bir portre, bir aksiyonun peşinde koşmalar. Bir usturubu vardır tüm bunların. Derbi olunca, “Aman pozisyon kaçırmayalım” diye iyice abarttılar. Abonelik süresi bitiminde ev ahalisini ikna edemezsem, beIN SPORTS’u bırakmak durumunda kalacağız anlaşılan.

İLK 10’DA ÜÇ TÜRK DİZİSİ

Arjantin’in en önemli kanallarından Telefe (Viacom CBS’in bir markası) birinci sırada. Arjantin’de açık kanallar arasında en çok izlenen 10 programın yedisi bu kanalda yer alıyor. Bu yedi programın üçü diziler. Hepsi de Türk yapımı. Peki hangileri? ‘Mucize Doktor’, ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ve ‘Hercai’... Bizim total ile Latin izleyici ne çok uyuşuyor, bunun da bir belgesi oluyor!

Yazarın Diğer Yazıları

  1. 'Şarkı yazmak benim ağlama duvarım'
  2. Ekran kendisiyle yüzleşiyor
  3. HANGİ FİLMLERE RAĞBET VAR
  4. NE DEDİYSEK...
  5. Yılbaşı gecesi notları
  6. Yeni albümler geliyor
  7. Yılbaşı ekranı
  8. Erken finaller; uyarlamalar tutmadı
  9. PARAYI VER BUZLU İZLE
  10. İYİ İŞ AMA YA SANSÜR